Біля сміттєвого звалища лежала велика сумка. Чоловік, який проїжджав повз, вирішив зупинитися на узбіччя та глянути, що там знаходиться в середині

Тоді чоловік поспішав додому, однак зупинився на узбіччі біля місцевого звалища. Його увагу привернула велика сумка. Здавалося, що всередині хтось жадібно скавулів та рухався. 

Звісно, що багато людей можуть викидати сміття навіть на дорогу. Це можуть бути старі речі, всякий непотріб або ж порожні контейнери з-під їжі чи води. 

Однак, на нього чекав справжній сюрприз – у великій сумці лежало мале цуценя. Хтось нахабно викинув тварину на сміттєзвалище та залишив без води під пекельним сонцем. 

Чоловік забрав цуценя та поїхав до ветеринарної клініки. На щастя, з ним все було добре. Згодом він зв’язався з притулком  Victor Valley Animal Protective League та попросив найти для собачки хороших господарів. Через декілька днів молоде подружжя забрало тваринку до себе та назвали його Даффі. Так у цуценя з’явилася справжня родина, яка його любить та піклується. 

Шкода усвідомлювати, що такі безсердечні люди існують у нашому світі. Вони не розуміють, що кожна тваринка хоче любові та ласки, натомість обов’язково віддячить своєю вірністю господареві. Адже кожна тваринка заслуговує на хорошу родину. 

Що б ви зробили з такими горе-господарями? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector