Бог знає, що відбувається у вашому серці, навіть якщо ви не говорите про це вголос

Я молилась перед сном вчора і подумала: напевно Бог не чує мене. Напевно, я не можу підібрати правильні слова, або багато молитов у Його вухах не дають Йому почути мою. А, може, Він мене випробовує. Може, Він хоче, щоб я більше просила і довше чекала. Річ у тому, що я вже давно молюсь до Бога з одним і тим же проханням, але нічого не відбувається…

Але потім я зрозуміла, мені наче відрилися очі. Бог завжди слухає. Він слухає навіть тоді, коли ми нічого не говоримо. Він чує наші думки та кожна наша молитва для Нього гучна і важлива. Він слухає те, що твориться в нашому серці, нашій голові. Бог пам’ятає про кожного з нас і про кожне наше прохання. Він ніколи не забуває жодну тиху молитву, яка промовлялась зі сльозами.

Річ у тому, що Бог бачить все наше життя на своїй великій долоні. Він бачить минуле і майбутнє. І він добре знає що нам потрібно, щоб наше серце не стало скупим і холодним. А ми інколи просимо в Нього те, що нам може нашкодити, але ми не знаємо цього, бо ми буваємо надто не розумні, щоб це зрозуміти. Ми просимо те, що допоможе нам добре жити на землі, Божа ж ціль – дати нам те, що допоможе нам добре жити в раю. А це інколи зовсім протилежні речі. Тому деякі наші прохання не збуваються.

Тому, не варто ображатися на Бога, звинувачувати Його у своїх житейських невдачах. Він не зійде з дороги нашого спасіння, як би ми не просили цього. Як би ми не молилися, як би не просили Бога виконати одне наше прохання, які б змови Йому не пропонували, він ніколи не погодиться на те, що може нас зіпсувати. Те, що може дати надто плачевний наслідок. І все, що потрібно Господу в цей момент – щоб ви повірили Його задуму. Ваше смирення і терпіння Господь оцінить набагато більше, ніж нарікання в молитвах. Довіртесь Богові, і ви побачите, що плоди, які виросли з того зерна, яке він вам запропонував, набагато солодші, ніж були б ті, які ви хотіли випросити у Нього.

Бог є у тиші, в покорі та в спокої. Там Його знайти набагато простіше, ніж в благаннях і вимогах. Тому я не плакатиму сьогодні ввечері, я подякую Богові за те, що він веде мене кращою дорогою, хоч я йду закритими очима. Але я вірю тобі, Боже!

А ви довіряєте Богові своє життя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector