Будьте достатньо сильною, щоб залишити позаду людину, яка вас не заслуговує

Коли ви залишаєтеся з тим, хто вас не поважає, це зовсім не доброта до цієї людини – це жорстокість стосовно вас самих. Не дозволяйте нікому користуватися вашим умінням прощати.

Вас оточує безліч людей. Серед них є ті, хто вас люблять і поважають, і ті, хто ніколи не будуть поводитися з вами так, як ви того заслуговуєте. На жаль, вмінню вчасно йти геть від людей, які не цінують вас, навчитися не так просто, але це обов’язково потрібно це зробити.

Не дозволяйте нікому користуватися вашою добротою і вмінням прощати. Ви заслуговуєте отримувати від свого життя лише найкраще, так що не дозволяйте негідним людям позбавляти вас цього. Будьте сильною жінкою – досить сильною, щоб залишити позаду людину, яка вас просто не заслуговує.

Ви не заслуговуєте на те, щоб бути чиїмось запасним варіантом.

Ви – приголомшлива жінка. І якщо хтось цього не помічає … що ж, тоді їм просто не місце у вашому житті. Ви заслуговуєте на те, щоб бути на першому місці у вашого супутника життя, а не тією, кому можна подзвонити, коли більше ніхто не відгукується, і хто завжди з радістю візьме трубку.

Чоловік, що поводиться з вами так само, не заслуговує ні вашого часу, ні вашої енергії, ні вашої любові.

Якщо він дзвонить вам лише тоді, коли йому самотньо холодної ночі, коли він п’яний, або після розставання з черговою пасією, яка вирішила послати його під три чорти, тоді насправді йому на вас, загалом, наплювати. Він просто токсична людина, яка використовує вас тому, що знає – йому це зійде з рук. Не дозволяйте нікому поводитися з вами так само.

Ви заслуговуєте бути з людиною, яка буде працювати над вашими відносинами.

Чого варті ваші відносини, якщо над ними працює всього одна людина – ви самі? Якщо все буде і далі продовжуватися так само, у вас нічого не вийде, як би ви не намагалися. Ви не можете все тягнути на собі, вам потрібен не емоційний нахлібник, а повноцінний партнер.

Чоловік, який не готовий працювати разом з вами над вашим спільним майбутнім – не та людина, з якою вам варто проводити решту життя. Він повинен показувати вам, що йому не все одно. Повинен на рівних і допомагати вам справлятися з труднощами.

Ви не можете турбуватися тільки про інших.

Це просто чудово, що ви вмієте піклуватися про інших людей. Це одна з ваших найкращих і гідних рис характеру. Але, попри це, ви повинні навчитися піклуватися і про себе. Інакше в чому сенс вашого співчуття і розуміння, якщо ви не можете проявити їх відносно себе?

Коли ви залишаєтеся з кимось, хто вас не поважає, не любить і не цінує, то це зовсім не доброта до цієї людини – це жорстокість стосовно вас самих. Хоча в вас і може залишатися бажання і далі бути з ним, продовжуючи дарувати йому свою любов, це не завжди є найкращим вибором.

Якщо він забирає у вас все, що ви йому даєте, і натомість не дає нічого, вам варто зупинитися і гарненько подумати про те, чи дійсно вам потрібна ця людина у вашому житті.

Ви неймовірна, прекрасна і сильна жінка – навіть якщо час від часу вам здається, ніби це не так. І ви заслуговуєте на те, щоб у вашому житті був чоловік, який розуміє, чого ви варті, і готовий разом з вами працювати над вашими відносинами. А якщо він не готовий це робити, тоді вам потрібно навчитися бути досить сильною, щоб залишати такі відносини там, де їм і місце – в минулому.

Так, часом відпустити когось може бути дуже непросто, але це те, що всім нам потрібно навчитися робити для себе.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector