Бумерангом або на чужому нещасті…Реальна історія про долю зрадника

Коля з Валею зналися ще зі шкільних років, але почуття між ними зародилися лише в дорослому віці. Тоді хлопець втсиг влаштуватися працювати на місцевий завод, а дівчина повернулася додому після навчання. 

Зовсім скоро молоді побралися. Весілля гуляли всім селом цілих три дні.

Незабаром у них народився син. Назвали Петриком. Дитині було пів року, як батьки віддали його в ясла. На той час це була нормальна практика. Валя одразу повернулася до роботи. Сім’я жила в достатку у власному домі. 

Через два роки Коля з Валею стали батьками вдруге. Знову син. Однак із Сашком було трохи важче. Малюк часто хворів, тому вимагав до себе багато материнської уваги. Цього разу жінка значно пізніше повернулася на роботу. Вона продавала у місцевому магазині. Коля також приносив додому копійку, тому родині на все вистачало.

Однак настала криза. Обоє дорослих втратили роботу. На той момент багато чоловіків їхали на заробітки в столицю. Подружжя порадилося і вирішило, що Коля нічим не гірший.

Валя залишилася вдома на господарці, а чоловік почав їздити туди-сюди, відпрацьовуючи вахти. На будівництві статки не заробиш, але для життя в селі його зарплатні було цілком достатньою

Сини повиростали. Петро саме мав закінчити школу, коли Микола раптово зник. Він перестав виходити на зв’язок. Звісно, дружина почала перейматися. Вона думала, що з ним щось трапилося, тому планувала йти в поліцію із заявою про зникнення. Однак згодом чоловік передав Валі через свою матір, щоб та на нього не чекала. Він не повернеться. У столиці Коля знайшов собі нову жінку, з якою хоче бути разом. Ця новина була для всієї сім’ї, як грім серед ясного неба.

Це вплинуло на навчання і поведінку дітей. Старший абсолютно перестав цікавитися школою. Він не слухав свою матір і потрапив у неблагополучну компанію. З Сашком Валі ще виходило справлятися, адже він був молодшим і поступливішим. 

Усі розуміли, що така бунтарська поведінка Петра – це реакція на пережитий стрес. Тим паче кожен у селі вважав своїм обов’язком черговий раз нагадувати про те, що трапилося.

Зрештою, старшого сина вигнали зі школи, тому він так і не отримав атестат про закінчення 11 класів. Весною на нього чекала армія.

Тим часом Сашко по-іншому справлявся зі своїм болем. Він став замкнутим і тихим, але продовжував вчитися.

Микола вирішив подати документи на офіційне розлучення. Валя одразу підписала їх. А навіщо пручатися? Аліментів жінка не вимагала, бо діти були вже дорослими. Та й не хотілося будь-яким чином залежати від колишнього чоловіка.

Зрештою жінка вирішила продати усе своє господарство, а за виручені гроші поїхати у місто. Сашко подався з матір’ю.

Син пішов у коледж після 9 класу, а Валя влаштувалася на роботу. Так вони й зажили в орендованому будинку на околиці. Через півтора року з армії повернувся й Петро. Матір раділа, що він став серйознішим і відповідальнішим.

Старший син зустрів дівчину, а незабаром вирішив з нею одружилися. Молоді купили власний дім у рідному селі і переїхали туди. Щодо Сашка, то він вивчився, влаштувався на роботу і залишився в місті.

Жоден із синів не підтримував зв’язку зі своїм батьком. Вони обоє ненавиділи його і засуджували за те, що він так з ними вчинив.

Згодом селом прокотилася ще одна новина. Після проблем зі здоров’ям Коля перестав самостійно ходити. Він паралізований. Виявилося, що такий чоловік новій дружині більше не потрібен, тому вона везе його назад додому. Жінка залишила інваліда на літню матір, яка й сама потребувала догляду і допомоги. На щастя, була ще старша сестра, яка взяла усі турботи на себе.

Сини не провідували свого батька, а Валя якось прийшла, щоб сказати:

– На чужому нещасті свого щастя не побудуєш. Відмовилася від тебе твоя столична дама, як тільки у тебе з’явилися труднощі. От і маєш!

А що ви думаєте про вчинок чоловіка? Чи правильно відреагували на це його дружина й діти? І чи заслужив він таке покарання у вигляді проблем зі здоров’ям?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector