Чарівною, невидимою ниткою поєднані долі тих людей, яким судилось бути разом

Якщо людям судилось бути разом – Всесвіт знайде можливість поєднати їхні шляхи. Ні люди, ні обставини – ніщо не завадить невидимій нитці долі виконати своє завдання. Ми ступаємо на цей світ не самотніми. Хоча й часом може здаватись інакше… Ще із нашого народження десь поруч із нами йде наша доля. Байдуже, та людина за океан від вас чи сидить за сусідньою партою – доля не знає обмежень. 

Нічого лукавити, часом внутрішній голос вас намагається переконати, що ви і справді не самотні. І що десь на цій планеті таки знайдеться людина, із якою ви буквально таки повинні бути разом. Не сумнівайтесь, одного дня ваші шляхи повинні перетнутись. Всесвіт зробить все заради того, щоб ваш зв’язок отримав шанс на існування. Ця людина стане для вас ріднішою батьків, ближчою ніж найближчі друзі та більш загадковою, аніж Всесвіт. Людина, з якою ви поєднані ниткою долі – щось за межею земного розуміння. Вона стане істиною вашого життя.

Можливо, та людина стане на вашому шляху уже завтра вранці. А, можливо, проведе з вами останні роки життя. Тож, не припиняйте жити сьогодні! Шукайте нові знайомства, зустрічайтесь із цікавими та привабливими людьми. Гормони грають – і нехай грають не скромніше шампанського!

Так чи інакше, мить, коли знову на серці з’явиться відчуття неспокою стане неминучою. Маяк, що буквально таки рветься з вашого серця, не припинятиме шукати вашу споріднену душу. Якщо вас таки спіткає подібна думка, не сумнівайтесь: той, хто поруч з вами не є істиною. Та людина повинна “доповнити” іншого – не вас. Йдіть далі. Не припиняйте шукати. Не поспішайте приймати дійсність як належне, якщо бодай частинка пазлу вас не влаштовує. Завжди є можливість замінити цю частинку на щось більш гармонійне! Тільки у мить, коли ви остаточно вирішите, що готові шукати свою долю – ви станете на правильний шлях. І Всесвіт зробить все, щоб ви досягли бажаного.

А поки – вчіться кохати. І робіть це усім серцем! Навіть якщо ті, що поруч із вами – не “ваші” люди, вони на це заслуговують. Втім, будьте готові до того, що вам доведеться покохати ще більше! А поки, ті люди та обставини, що будуть траплятись на вашому шляху, будуть вести до одного – до тієї людини, із якою ви пов’язані невидимою ниткою долі. А ця нитка – і є справжня доля.

Згодні з подібними міркуваннями? 

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector