– Петро, ти горошок купив? Як я олів’є без нього робитиму? Ану бігом в магазин, поки все не розкупили!
– Галююся, до мене мама дзвонила. Казала, чого ми Новий рік самі святкуватимемо. Вона з сестрою своєю приїде. Холодець привезе.
– Ти що звар’ював? Я того холодцю на дух не переношу, як і твою маму. Дзвони кажи, щоб не їхала!
– Ну, як я їй це маю сказати, га? Хочеш набери сама, а я поки в магазин побіг за горошком.
От хитрюга. І як я її маю м’яко відшити? Не хотіла бачити її у своєму дому, ще й у свято. Та вже не стала її ображати і псувати настрій собі.
Я закрутилась на кухні і не помітила, як вечір настав. До Нового року зовсім трохи часу залишилось.
Чую стукіт у двері – на порозі свекруха з тіткою Світланою.
– Ой, привіт, Галю. А ми ось до вас. Петро казав, що вам сумно. От ми і вирішили розрядити обстановку.
– А мені Петро сказав, що ви самі напросились..
– Ну вже не будь такою грубою. Я ось холодець принесла і канапки зі шпротами. Їх Петрусик дуже любить..
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Та ставте вже ті канапки на стіл, що робити..
– А ти я дивлюсь не особливо готувалась.. Два салати і м’яса нарізала.. Не густо. Добре, що я холодець принесла, а то б і їсти не було чого!
До хати зайшов чоловік.
– О, мамо, ви вже тут. Я ось мандаринів приніс, пригощайтесь. Зраз Галя дістане курочку з духовки, п’юрешку зробить і будемо сідати за стіл.
– Ну хоч так, бо зараз там пустота..
– Та чого ти, вистачить їжі, скільки її там треба..
Усі зібрались, сіли за стіл, почали говорити, пригощатись.
– тьху, а що з тим салатом не так? Він ніби не свіжий..
– Та як не свіжий, я сьогодні робила! – мене ця фраза розізлила і образила. Усюди свекруха, як господарка поводиться. Дозволяє безцеремонно увагу звертати на будь-що.
По телевізору президент почав виступати. промову говорив.
– О, президент! Може, він щось за пенсії скаже. Дайте голосу, бо я не чую – кричала свекруха.
– Мамо, та які пенсії. Він підсумки року проводить.. – сказав Петро – Наготуйте бокали. Я поки розіллю усе по бокалах..Ой, тітко Світлано, куди ви ложку з салату у холодець пхаєте?
Почалась метушня. Бій курантів. Один бокал пролили. Петро швиденько налив інший. Урааа! Новий рік настав. Після президента концерт. Показали Леонтьєва.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Ой, Свєта, ти пам’ятаєш, як ми танцпол запалювали під його пісні. Йдемо потрясемось трохи.
І тут свекруха ввійшла в кураж. Стали посеред кімнати з тіткою і дригались під пісню Леонтьєва. Накинула дощик з ялинки і відчула себе зіркою.
Після двох бокалів шампанського і Петро пішов до них в коло. в перерві між танцями чоловік встигав закидувати у себе бутерброд зі шпротами. Мій олів’є так і стояв недоторканий.
Натанцювавшись вони знову сів за стіл. Петро почав уплітати за дві щоки холодець.
– Мам, ну такий смачний вийшов, я аж тарілку би облизав. Даремно, Галю ти його не їси. Багато втрачаєш.
– Галька, ти чого така сумна? Зовсім веселитись не вмієш! Петру певно нудно з тобою – сказала свекруха. А мене мов кип’ятком обдало.
– Ну пробачте, що я така невесела під старі пісні не трясусь і слати погані роблю, і холодці не варю. Взагалі то я вас в гості не кликала і думки вашої не питала!
– То значить так? Добре. Свєта бери бутерброди, що залишились і йдемо до мене. Я ще Нінку покличу з дочкою. Зараз погуляємо від душі. А ти сиди тут.. Петро ти з нами?
– Мамо, ти чого, та Галя неправа.. Все добре.. Галюсь ідемо теж до мами?
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– А ти хочеш іти до мами? Іди. Але знай, я тоді після свят подам на розлучення. Я цього терпіти не збираюсь. І тебе мучити не буду, якщо я така погана! Збирай свої речі і йди куди хочеш! От до Ніниної дочки і іди!
– А знаєш! А я піду. Мені вже теж твої викабелювання набридли. Я простих люблю, а ти якісь фокуси показуєш! І готуєш так собі..
За декілька хвилин у домі стало пусто. Я сиділа сама у тиші в новорічну ніч. Їла мандаринки і думала, як скоро повернеться чоловік. А що, як і справді до іншої піде? Над ранок він впав на ліжко поруч зі мною. Повернувся..
– Ой, моя голова. Нічого не пам’ятаю.. Що було то? – бідкався Петро, коли проснувся.
– Ми з тобою ледь не розійшлись. Знаєш, Петре, пообіцяй, що ми більше не святкуватимемо Новий рік з твоєю мамою.
– А що таке? Вона тебе образила? Ну добре, більше не кликатиму. Але ти пообіцяй, що холодець навчишся варити.
– Обіцяю..
****
– Алло, мамо? Дякую тобі. Вважай, ти врятувала наш шлюб. Добре ти придумала про ту дочку Ніни. Гал я ревнувати почала і забоялась, що мене втратить.. Ми так багато сварились останнім часом. Думаю все зміниться тепер.
А ви на місці Галі, образились би на свого чоловіка?
Застосування сухої гірчиці від шкідників на городі. Простий та дієвий засіб
12 цікавих фактів про підсвідомість людини, які вас здивують
Наношу це під очима – до ранку жодної зморшки. Хороший ефект після першої процедури
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
Я була заміжня за Сергієм недовго. Спочатку мені здавалося, що все буде нормально. Але дуже швидко я зрозуміла, що в нашому шлюбі нас було троє. Я, Сергій і його мама Марина Борисівна.
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
Я ніколи не думала, що в нашій родині тема онуків стане такою дивною. У нас усе було навпаки. Мій чоловік Ігор дуже хотів онуків. Постійно казав, як водитиме їх на рибалку, як збудує на дачі будиночок, як вчитиме всього.
Я з Денисом була багато років. Познайомилися ще в університеті. Я сама до нього тягнулася, допомагала з навчанням, завжди була поруч. Потім переїхала до нього, і якось так вийшло, що я все тягнула, а він просто жив поруч.
Я все життя була дуже близька з мамою. Вона виховувала мене сама, про батька я майже нічого не знала. Для мене мама завжди була найріднішою людиною. Ми часто бачилися, гуляли у вихідні, ходили в кіно, могли просто пити чай і говорити про все.
Я виросла в сім’ї, де спокій був рідкістю. Батьки любили гулянки більше, ніж тихе домашнє життя, а мене часто рятувала бабуся. Коли в домі не було грошей, все було більш-менш тихо.
Колись я й сама не вірила, що можу опинитися в такій історії. Завжди засуджувала жінок, які зв’язуються з одруженими чоловіками.А потім у моєму житті з’явився він.
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Гості – як риба, на 3 день починають погано пахнути. Так можна сказати про кожну гостину моєї свекрухи. Та, на щастя, я зуміла зробити так, що Ольга Дмитрівна раз і назавжди забула до нашої квартири дорогу!
Олена переїхала з чоловіком в село. Але жінка не підозрювала з якими сусідами їй доведеться жити
Відчуваючи різкий біль внизу живота я вирішила вийти назовні, і йти по трасі в надії, що машини мене помітять
14 прийомів, які допоможуть вижити в смертельно небезпечній ситуації
10 речей, які ніколи не зробить доросла жінка заради чоловіка
Ось чому жінці насправді не потрібні шлюб і стосунки
