Чи думали ви колись про те, чому у жінки фінансові проблеми, зайва вага та хвора спина?

Дурні розмови, які не приносять нічого корисного, окрім витраченої енергії, дуже негативно впливають на внутрішній емоційний стан.

 Існує цікава практика. Коли в житті відбуваються певні події (важливі, негативні чи просто буденні) важливо не розповідати про це своїм друзями чи знайомим. Навіть, якщо дуже хочеться поділитися враженнями чи запитати пораду. Коли проходите такий важливий етап, потрібно це пережити самостійно, тільки ви та ваші емоції. Адже тоді загартуєте потенціал та будете мати велику силу духу. 

Навіть, якщо хтось розповідає історію, а ви там фігуруєте, як головний персонаж – не перебивайте, а уважно дослухайте до кінця. Навчіться зберігати холодний розум та стриманість. Не дозволяйте комусь таким чином вивести на негативні емоції й тим самим порушити внутрішній баланс. Знайомі будуть дивуватися – ого, яка вона холодна та непохитна. А ви всього-на-всього зберігаєте дзен. 

Слова, які говорять про нас, впливають на підсвідомість. Наш організм влаштований так, що ми здатні з легкістю сприймати чужі слова. Однак, як на них реагуємо – це вже індивідуальне. 

Колись вчені провели досить цікавий експеримент щодо впливу мови на формування ДНК. Ці клітини вміють “чути” все те, що говорять до нас та з якими емоціями – товариське привітання чи докірлива сварка. 

Поет Олександр Пушкін колись писав у листі до дружини наступне:

“Не забрудни свою душу, читаючи французькі романи”. Так, це серйозне прохання. Однак, чоловік має рацію. Наші клітини здатні сприймати будь-яку інформацію, в тому числі й зорову. Наприклад, молитва пробуджує у нас резервні можливості біологічного апарату. Прокльони навпаки – руйнують цю “конструкцію”. 

Вчений Горяєв вважає, що позитивні думки та афірмації формують у нашій підсвідомості позитивний генетичний код. Наприклад, якщо дитина виросла у сім’ї, де заведено лаятися та конфліктувати – то у її ДНК буде закладена така “конфліктна” програма поведінки. Такі дії часто призводять до руйнування внутрішнього спокою, невміння контролювати свої емоції й в результаті – асоціальна поведінка. Таке буде передаватися з покоління в покоління. 

Так що наші гени сприймають кожну звукову та візуальну хвилі. Якесь погане слово може нас ранити та навіть провокувати захворювання, а “дякую”, “будь ласка” – підняти настрій та виробити імунітет. Наші клітини не поділяють спілкування на окремі групи. Воно однаково сприймає голос вашого друга чи розповідь диктора на радіо. Для нього не грає ролі присутня – жива людина чи просто спеціальна голосова програма. 

Чи думали ви колись про те, як певні думки та слова можуть повпливати на наше життя? 

Насправді,  ми часто недооцінюємо роль цих факторів. Однак, вони відіграють ключову роль у формуванні нашої реальності. Ви будете притягувати те, про що говорите й думаєте. Якщо колись мали нагоду глянути фільм “Велика таємниця води”, то згадаєте, що вода також здатна поглинати й віддавати інформацію. Звичайні слова впливають на молекули води. Коли ми випиваємо склянку води, то разом з тим поглинаємо певний код для нашого організму. Пропоную проаналізувати деякі фрази, які ви можете щодня вживати. Але не задумувалися про те, який там насправді криється сенс. 

Фраза “Нічого собі!”. Здається, що цей вираз показує захоплення та здивування. Однак, насправді таким чином ви посилаєте звукові сигнали, що нічого не хочете для себе. Бувало таке, що всі ваші знайомі чи друзі отримували ось цікаве та приємне, одні ви залишалися з порожніми руками. Саме ці два слова повпливали на ваше щастя. 

Не менш цікавою фразою є “я нічого не бачу” або ж “я нічого не чую”. Думаєте, що після таких слів у вас не буде проблем зі здоров’ям? 

Коли ви стоїте перед дзеркалом та гадаєте “оце я товста”, “я так поправилася”. Після такого у вас не буде -10 кілограм на вагах. Навпаки такими образливими словами, як “я буду худнути!”  про власний зовнішній вигляд, ви немов магніт, притягуєте ще більше проблем. Адже худнути – від слова худий, який не означає здоровий стан організму. Але наш розум буде це сприймати за потрібне – нашкодити та додати ще більше хвороб. 

Просто намагайтеся підібрати влучні слова, які принесуть вам тільки позитивний результат, наприклад “я струнка”, “у мене гарне тіло” або ж “я здорова людина”. 

Коли ми жаліємося друзям чи колегам “у мене не вистачає грошей на нову сукню чи мобільний телефон”, то й відповідно ця проблема буде переслідувати вас щодня. Намагайтеся говорити “я з легкістю отримую свої гроші”. Зовсім скоро ви відчуєте полегшення та ваше фінансове становище покращиться. Забудьте про порожній гаманець раз та назавжди!

Здається, що на цьому вартувало б завершити перелік. Однак існує фраза, яка тільки шкодить нам, хоча, на перший погляд, дарує іншим посмішку. “На здоров’я” – саме ці слова можуть притягувати різні хвороби та недуги у життя. Адже ви буквально промовляєте “візьми моє здоров’я”. Після такої енергетичної віддачі ми помалу втрачаємо силу в організмі. Варто краще говорити “во благо” – нехай вам та вашому співрозмовнику ці слова будуть на удачу.

“Мені треба” – програмує підсвідомість на постійні клопоти та потреби заради комфорту. Таким чином ви вже не в силі керувати власним життєвим шляхом. Найкраща фраза – “я обираю для себе….”.

“Ти дурень” чи “ти дурепа” – одразу програмуєте на низький інтелектуальний рівень. В цьому випадку краще взагалі утриматися від образливих коментарів та зауважень. 

Найгірше – говорити близькій людині під час сварки “краще б я тебе не зустрічала”, “очі б мої тебе не бачили”, “залиш мне у спокої!”. Так ви тільки відштовхнете від себе. Не дивуйтеся, якщо одного дня ці люди дійсно зникнуть з вашого життя назавжди. Адже ви просили цього у Всесвіту! 

Під час прогулянки не потрібно бігати біля дитини, як курка-насідка, та командувати “не біжи, бо ніжку зламаєш” чи “обережно, зараз впадеш!”. Думаєте, що після таких слів не поїдете у травмпункт чи не будете бігти в аптеку за зеленкою чи бинтом? Ви щойно склали такий розвиток подій своїми фразами. “Я ж тобі казала, що так буде” – це може тільки погіршити становище вашої дитини. 

“Ти у мене на шиї сидиш” – прохання отримати остеохондроз.

“Всі чоловіки однакові” – зустрічатимете тільки поганих людей, які не будуть вас любити.

Не варто під час сварки насилати на людину прокльони. Так ви тільки відштовхнете від себе Божу поміч та забрудните свою душу. 

Не дарма в народі існує прислів’я “Слово – не горобець. Вилетить – не впіймаєш”. 

Важливо не погіршувати ситуацію. Якщо трапилося щось погане – краще промовчати та рухатися далі. Думайте про добро та бажайте тільки всього хорошого вашим рідним та друзям. Такі слова, як “Спасибі”, “Прошу” та “Я тебе люблю” подарують вам багато щастя та здоров’я. 

Давайте разом змінювати цей світ на краще. Адже тільки після того, як ми змінимо наше сприйняття до певних фраз, все налагодиться!

На вашу думку, чи мають звичайні слова таку потужну силу та енергетику? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector