Чи потрібно робити доньці макіяж?

Більшість жінок використовують косметику на щоденній основі, аби зробити свій образ яскравішим та привабливішим. Нічого кримінального у цьому б не було, якби жінки не почали переносити свою “творчість” на маленьких діточок. Згадайте, як ще декілька років тому, матусь, які фарбували своїх доньок для конкурсів краси засуджували та навіть погрожували судом. А ось вже зараз, дитячий макіяж – це доволі популярна та прибуткова справа. То хто ж у цій ситуації має рацію?

Дитячий макіяж: краса чи просто заробіток?

Більшість мам виступає проти тих, хто наносить на ніжну шкіру дітей шкідливі косметичні продукти. Так, нам у минулому мами теж фарбували губи, коли ми виступали з бальними танцями, але це геть інше. Нещодавно, відома візажистка поділилася зі своїми підписниками скандальним фото. На ньому була маленька дівчинка з макіяжем. Його візажистка робила у той момент, коли дитина спала!

Інші візажисти підтримали її та навіть почали відтворювати макіяж на своїх дітях, а ось решта мам взагалі не зрозуміла такого вчинку. Як не крути, а косметика, навіть професійна не несе ніякої користі дитячій шкірі. Вже через декілька років, вони будуть схожі не на школярок, а на 30-річних жінок.

Але й це не край абсурду. Деякі мами свідомо вчать своїх дітей макіяжу, аби потім ті могли на камеру записувати відеоуроки та просто заробляти гроші. Чудовий бізнес, чи не так? Ви вже, мабуть, зустрічали таких дітей-блогерів, тільки раніше вони відкривали нові іграшки, а зараз тонують обличчя основами від Mac.

Й такі блоги знімають не лише дівчатка, а й хлопці. Люди, до чого ми йдемо, коли 10-річний хлопчик робить для себе кращі макіяжі, ніж візажисти з 10-річним стажем?

Звичайно, у кожної дитини може бути своє захоплення, а в майбутньому це може перерости у професію, та чи варто псувати свою натуральну красу? В майбутньому, дитина просто не звикне бачити себе без макіяжу, що стане причиною виникнення великої кількості різноманітних комплексів.

Отож, шановні батьки, подумайте двічі, перш ніж робити своїй доньці яскравий макіяж та вихвалятися цим у соцмережах.

Ви за чи проти дитячого макіяжу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector