Чим краще підживити часник, щоб він був здоровий та великий

Чим часник тільки не корисний?

Листя часнику навесні використовуємо для салатів та начинок в інші страви, який же соковитий він тоді вдається! Та, жаль, таким листям не можна насолодитись вже навіть влітку. Тож краще заздалегідь подбати про великий часник.

Ось кілька методів, які допоможуть вам вберегти врожай від весняних стрибків температури, вологості, шкідників, змін у ґрунті.

Якщо проблеми на грядці

Окрім несприятливих погодних умов, на часник впливатиме також і ґрунт, який має недостатню кількість поживних речовин. Якщо місцевість дощова, то вода постійно вимиватиме користь в ґрунту. В таких випадках часник краще підживлювати.

Поради

  • Розпушуйте ґрунт між рядами і додавайте туди азоту. Радимо вам додавати це добриво аж до червня, особливо важливо робити це в період, коли відростає листя та голівки.
  • Підживлюйте часник мінеральними добривами, але малими порціями. Наприклад, розчин сечовини або аміачна селітра. У 10 літрах води треба розчинити 1 столову ложку добрива і полити часник по бадиллю через лійку.
  • Можна приготувати екологічне добриво: з кропиви та кульбаби. Завдяки цьому добриву земля добре підживиться та захистить рослин від шкідників. Цією настоянкою треба поливати як по листю, так і лити її при коренях.
  • Такі органічні добрива як гній також часто використовують, але краще робити із них розчини і лити в ґрунт, це буде більш дієво.
  • Звичайний нашатирний спирт також допоможе часнику підживитись. Розведіть 2 столові ложки добрива у 10 літрах води і полийте частик в коріння. Окрім підживлення, цей розчин захищає часник від грибка і цибулевої мухи. Таким розчином варто поливати часник у похмуру, але суху погоду.
  • У суху і сонячну погоду краще надавати перевагу мінеральним добривам, а в дощову — добриву у гранулах.

Тепер ви знаєте, як виростити на своєму городі здоровий та великий часник. Не забувайте піклуватись не лише про нього, а й про інші овочі на фрукти на вашому городі, тоді врожай вас приємно дивуватиме щосезону!

Вирощуєте часник?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector