Чия зрада страшніша – чоловіка, чи дружини?

Зрада – це найгірше, що може бути у стосунках. Пережити це доволі складно, але насправді зрада присутня у більшості подружніх пар, просто далеко не всі про це здогадуються. 

Та все ж, жіночки, якщо ви дізналися про зраду свого партнера, не варто панікувати, адже зрада буває різною. Розгляньмо різні варіанти чоловічої зради. 

Фізіологічна зрада

Фізіологічна зрада для чоловіка нічого не означає, це просто акт фізичний акт, якого скоріше за все більше ніколи не буде. Зазвичай, з точки зору чоловіка це виглядає так: він трішки випив, а ця молода дівчина почала загравати. Гормони заграли й він не втримався. Чоловік просто отримав задоволення, але чи зустрінеться він з цією дівчиною ще раз? Скоріше за все ні, адже реальна емоційна прив’язаність у нього лише до вас. Він продовжить купувати квіти лише вам. Йому не потрібна вона, для нього це просто секс. 

У такому випадку хвилюватися не варто. Ви повинні розуміти, що для чоловіків набагато важливіші емоційні складові, а не фізичні. Якщо ви бачите, що ваші стосунки ніяк не змінилися, він приділяє вам стільки ж уваги, або навіть більше, хіба варто сваритися? В такому випадку він від вас нікуди не піде. 

Моральна зрада

Інший варіант: ваш чоловік зраджує вам зі своєю старою подругою, або навіть колишньою. Якщо чоловіка пов’язує з нею щось більше, аніж просто фізичний контакт – це перетворює її на повноцінну справжню коханку. Можливо, він навіть не думає вас лишати, але увесь цей час вам доведеться з нею змагатися, адже з коханкою він отримує задоволення та легкість, а ви постійно турбуєте його питаннями побуту та родини. 

Це дуже принизливе положення для будь-якої жінки. У такій ситуації, варто показати чоловікові, кого він може втратити та наскільки сильно це вплине на його життя.

Жіноча зрада

На відміну від чоловічої зради, жіноча зрада може бути лише одна. Як не крути, а вступати у фізичний контакт з чоловіком, який їй не подобається жінка не буде. Всі жіночі дії пов’язані з емоціями, тому навіть швидкоплинний роман можна по праву розцінювати як моральну зраду. Жінки не зраджують просто так, у всього є мотив.

Яка зрада на вашу думку є найстрашнішою?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector