Чого я навчилася, люблячи того, хто не любив мене у відповідь

Однак навіть при тому, що все пішло зовсім не так, не можу заперечувати значущість цього періоду мого життя.

Ми познайомилися п’ять років тому. Я наївно вірила в те, що ми будемо разом до кінця життя.

Він знайшов до мене підхід і підібрав ключ до моєї душі. Між нами утворився такий міцний зв’язок, про який я раніше навіть не могла мріяти.

Я повністю відкрилася йому і довірилася. Від цього моментами ставало лячно.

Усі мої емоції були в нього на долоні. Моя душа стала відкритою книгою.

Під його впливом у мене прокинулися ті почуття, які раніше я ніколи не відчувала. Здавалося, що у моєму серці з’явилося сонце, яке зігрівало мене зсередини і дарувало світло оточуючим.

Я насолоджувалася коханням і мріяла про те, щоб воно окриляло мене до кінця життя. Проте реальність була іншою. В один момент усі мої ілюзії розвіялися. Тоді я побачила, що все навколо – це лише плоди моєї фантазії.

Виявилося, що у мене почуття до людини, яка не може відповісти мені взаємністю. Він не любив мене так, як любила його я. Він не був готовий переступити через себе заради наших відносин. Це мене надзвичайно вразило. 

Прикра помилка завдала мені не лише багато страждань і болю, але й стала важливим життєвим уроком. 

Завдяки цим стосункам я зрозуміла, що не потрібно сидіти в рожевих окулярах. Варто дивитися правді в очі.

Лише зараз я розумію, що уникала усіх застережень і тривожних дзвіночків. Хоча вони протягом усього часу натякали на те, що ці відносини приречені. 

Я зрадила себе в цих стосунках. Я не була відвертою з собою. Я вірила в те, що мені хотілося вірити. Я створила навколо себе чудову картинку і набудувала повітряних замків, які не мали нічого спільного з реальністю. Хоча внутрішній голос підказував, що не все так, як здається.

Я до останнього намагалася уникнути правди. Я щиро хотіла взаємної любові і мріяла про те, що він зможе відчувати ту пристрасть, яка наповнювала мене зсередини. 

Після цих відносин я зрозуміла, що варто ретельніше ставитися до свого оточення і не витрачати сил та енергії на людей, які цього не заслуговують.

Як би нам не хотілося бути поруч з людиною, це буває неможливим через ряд інших обставин.

Не повторюйте моїх помилок. Йдіть від тих, хто не цінує вас. Не будьте наївними і не живіть у світі власних мрій та фантазії. Адже одного дня з очей спаде пелена, а натомість прийде біль та розчарування. 

Чи був у вас досвід невзаємного кохання?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector