Чоловік буде тебе поважати, якщо ти робитимеш ці 9 речей

«Зазвичай чоловіки люблять жінок, яких поважають, а жінки поважають тільки тих чоловіків, яких люблять», — це слова Василя Осиповича Ключевського, з яким важко не погодитися. У сприйнятті чоловік поняття любові та поваги взаємопов’язані. Тому для того, щоб подобатися протилежній статі, жінці потрібно подбати про повагу в першу чергу. 

1. Не згоджуватися зі всім підряд.

Жінку, яка має власну думку і може її відстояти, чоловіки точно будуть поважати. Дівчина, яка буде сліпо підтакувати і зі всім погоджуватися не зможе викликати глибоких почуттів. 

2. Знати міру у випивці. 

Якщо чоловік нап’ється, то це свідчить про гарно проведений час, але якщо це зробить жінка, то — ганьба. Несправедливо, але така реальність. 

3. Мати особисте життя.

Більшість чоловіків не хочуть перетворитися на усе життя жінки. Вони прагнуть стати лише якоюсь його частиною. Жінки, які мають свої інтереси та захоплення більше подобаються представникам протилежної статі. 

4. Не вступати в інтимні стосунки з першим зустрічним.

Якщо ваші стосунки розпочалися з близькості на першому побаченні, то не дивуйтеся, що до вас будуть зневажливо ставитися. Чоловіки не будуть цінувати те, що їм легко дісталося. Однак принципових та перебірливих дівчат, яких потрібно завоювати, вони точно оцінять. 

5. Казати правду.

Без чесності та відкритості неможливо побудувати міцні стосунки. Навіть маленька брехня може зруйнувати довіру.

6. Не жалітися на колишнього.

Цей пункт охоплює одразу декілька аспектів: свідчить про порядність дівчини, своєрідна перевірка на підступність і банальна чоловіча солідарність. Незважаючи на свої почуття до колишнього, не варто говорити занадто багато негативу і обливати його брудом. Достатньо сказати кілька чесних фраз. Адже ваш новий бойфренд побачить, як ви будете відгукуватися про нього у разі розлучення. 

7. Не фліртувати з іншими.

Це не тільки позбавить вас від зайвих ревнощів, але й від непотрібної слави. Чоловіче самолюбство не витримає, якщо його вважатимуть дурнем, чия дівчина крутить романи на стороні. 

8. Залишатися собою. 

Не намагайтеся вдягати маски і грати ролі. Чоловіки люблять справжніх, чесних та щирих жінок, які не соромляться себе. 

9. Бути леді.

Не всі чоловіки можуть у цьому зізнатися, але вони цінують ніжність та жіночність своїх обраниць. Не потрібно ставати його «другом з району» і показувати свою грубу натуру. 

А яких жінок, на вашу думку, поважають чоловіки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: