Чоловік лише погладив собаку, бродячий пес ліг і заплакав…

Собаки без господарів – не рідкість для великих міст. Люди позбавляються від своїх колишніх улюбленців із такою ж легкістю, як і від набридлих речей. Старість, хвороби чи труднощі, пов’язані з утриманням тварин, спонукають людей викидати своїх чотирилапих друзів на смітник.

І тисячі людей проходять повз цих нещасних. З дня на день вони уникають благальних поглядів забрати їх знову додому, у тепло. Одні із байдужістю йдуть по справах, іншим же вони заважають пройти. Люди, розцінюючи колишніх хатніх улюбленців за загрозу, навіть ладні до більш рішучих дій. Але ця історія про інших людей.

Вони дізнались, що у їхньому місті живе уже зістарений і немічний пес породи німецька вівчарка. І ця собака, незрозумілим чином, потрапила у капкан. Він вимушений був померти від голоду, якби доля не усміхнулась йому. Вперше.

Добродії повідомили про прикру ситуацію “потрібним” людям. Волонтери спустились до місця, де собака доживала свої дні. Спершу вони її підгодували. І, перед тим як звільнити із капкана, погладили. Вперше за довгий час собака відчула доброту з боку людини. Вона лягла і заплакала.

Зараз пес за прізвиськом Біггі ситий, здоровий та сповнений любові. Він нарешті знайшов справжній дім і турботливого господаря. А поруч з нами зараз тисячі таких тварин! І ми щодня проходимо повз такі ж історії. Їм потрібна допомога, тепло і любов. Як і нам потрібні вони, навіть якщо ми про це не здогадуємось.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector