Ми з чоловіком ніколи не робили акцент на коханні в наших стосунках. Адже воно рано чи пізно проходить, тому на першому місці для нас завжди було взаєморозуміння та підтримка. Можливо, це занадто прагматичне ставлення, але так нам вдалося прожити протягом 9 років.
Проте останнім часом Ігор все частіше говорить мені, що його турбує прописка в моїй квартирі. Раніше ми цю тему не підіймали. Зрештою, житло є лише моєю власністю. Не знаю, що змінилося, але тепер він наполягає на офіційному оформленні.
Я ж не підтримую цього рішення і відмовляюся його прописувати. Адже, хай там як, але шлюб може розпастися в будь-який момент. Навіщо мені ризикувати своїм житлом? Особливо насторожує раптова наполегливість чоловіка в цьому питанні.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ігоря така реакція образила. Він зібрав свої речі і пішов геть. Хіба так поводяться люди, які цінують свою сім’ю? Чому він сам не розуміє, що у житті складаються різні ситуації. От вирішимо ми розлучитися і що далі? Його логіка мені незрозуміла.
Друзі кажуть, що я неправа в цій ситуації. Мовляв, я недостатньо довіряю своєму чоловікові і не впевнена у своєму виборі, якщо боюся прописати його.
Все ж, я не хочу нехтувати своє працею. Адже стільки сил пішло, щоб заробити на цю квартиру. Хай чоловік сам купить собі нерухомість, а тоді поговоримо про довіру і недовіру. Сподіваюся, що незабаром Ігор зателефонує і ми зможемо про щось домовитися і все вирішити.
А на вашу думку, хто має рацію в цій ситуації?
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Ефективний відбілювач тканин у домашніх умовах. Про подібне ви навіть не мріяли!
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
Смачні мочені яблука з медом. Банки вже стоять, скоро буду дегустувати
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Хоч з яблуками, хоч з бананами! М’який, повітряний пиріг на сковороді
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Сосиски в картопляному тісті. Діти їх просто обожнюють!
Ніжний торт “Пташине молоко” без випікання і желатину – покроковий рецепт
Ще місяць тому у нас все було добре, а тепер одні неприємності! Невже все через подругу?
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Будьте кращими за тих, хто робить вам боляче
– Мама, тато, я заміж виходжу, хочу весільну сукню і ляльку на капоті, в загальному, щоб не гірше, ніж в інших
Тоніки для обличчя в домашніх умовах
22 людини, у яких день набагато гірший, ніж у тебе, і вони нічого не можуть з цим вдіяти
Чоловік, якому ви небайдужі, буде робити ці 8 речей
Приїхали, аби провідати дочку, бо не було зв’язку з нею, а вона вагітна і вже далеко не на першому місяці
