Чоловік покинув 48-річну дружину, але після походу до стиліста у неї немає відбою від залицяльників

Усі життєві негаразди відбиваються не лише на нашому самопочутті, але й зовнішньому вигляді. Однак свіжість, бадьорість та запал в очах завжди можна повернути.

Поширеною є думка, що новий етап в житті розпочинається зі зміною стрижки. Справді, у цьому є частка правди. У цьому можна переконатися на прикладі головної героїні сьогоднішньої статті. Їй довелося пережити розлучення з чоловіком, яке наштовхнуло її на зміни.

Зараз Хізер 48 років. Як тільки у них з чоловіком розпочалися проблеми та непорозуміння, він вирішив покинути дружину. Це був найлегший вихід, який не потребував жодних зусиль. Тож чоловік подав на розлучення. 

Хізер важко сприйняла ці новини. Вона не уявляла, як жити далі. Усі переживання відбилися на її зовнішньому вигляді. 

Жінка більше не відчувала себе привабливою, бажаною і жіночною. Депресія залишила слід на її обличчі. Хізер виглядала набагато старшою за свій вік.

Незважаючи на усі труднощі, жінці вдалося взяти себе в руки. Вона зрозуміла, що так більше не може продовжуватися, тому потрібно починати жити без чоловіка. 

У першу чергу, Хізер вирішила змінити свій зовнішній вигляд. За допомогою вона звернулася до професіонала своєї справи — стиліста Крістофера Хопкінса. Жінка давно слідкувала і захоплювалася його діяльністю, тому навіть не вагалася при виборі майстра.

І не дарма, адже Крістофер Хопкінс спеціаліст перевтілень. Особливо йому подобається працювати зі зрілими жінками, життя яких перетворилося на сірі будні, в яких немає час на догляд за собою. Хізер відповідала усім критерієм стиліста. 

Хізер ризикнула і написала Крістоферу листа. Слова жінки настільки зворушили, що чоловік не міг їй відмовити. Він вирішив допомогти Хізер, попри свій щільний графік. 

Результат перевершив усі очікування! Лише погляньте яка красуня ховалася за маскою втоми! Мабуть, колишній чоловік ще не раз пожаліє про своє рішення.

Стиліст вдало попрацював над новим образом Хізер і кардинально змінив її. Зневірена леді перетворилася на привабливу та впевнену в собі даму.

Крістофер попрацював над кольором волосся жінки і за допомогою правильного макіяжу освіжив її обличчя. Стиліст приховав недоліки і підкреслив переваги. Доповнив образ влучно підібраний одяг. 

Тепер Хізер знову відчуває себе щасливою і повною сил. Нарешті вона усміхається і радіє життю. Тепер їй приємно подивитися на себе в дзеркало. Стиліст подарував Хізер не лише зовнішні зміни, але й внутрішні. 

А що ви думаєте про таке перетворення?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: