Чоловік просив другу дитину, обіцяв допомагати, а в підсумку всі турботи все одно на дружину лягли. Чоловіки майстри знаходити собі справи поза домом

Прочитала цю історію на одному з жіночих форумів і вирішила поділитися зі своїми читачами, оскільки ситуація досить поширена, і краще вчитися на чужих помилках.

Ситуація в наступному:

Сімейна пара виховує дитину 6 років. Чоловік раптом почав просити другу дитину. Дружина не особливо хотіла, оскільки з першою дитиною всі турботи були на ній, чоловік зовсім не допомагав. Дитина підросла, і дружина зітхнула з полегшенням, нарешті з’явився час на себе. А тут давай другого!

Дружина аргументувала, що не хоче знову всіх цих турбот. Чоловік почав запевняти, що тоді він просто був занадто молодий і не розумів своєї батьківської ролі, тепер він подорослішав і готовий допомагати. Обіцяв і ночами вставати, і в поліклініку супроводжувати. Тільки народи!

Тут ще й родичі насіли: пора, пора другого. «Доброзичливці» під’юджують: раз так хоче дитину, якщо не народиш, до іншої піде.

Загалом, жінка  здалася і погодилася. Вагітність настала швидко. Спочатку чоловік шалено радів, подарував квіти, почав проявляти небувалу турботу: готує замість неї, дитину в садок сам відводить і забирає. Але вистачило буквально на місяць. Запал охолов, і все встало на свої місця.

Чим ближче до пологів, тим менше у чоловіка бажання допомагати, то на роботі втомився, то не виспався. Ось народиться дитина, тоді і буду займатися, поки ти сама справляєшся.

Малюк народився неспокійним: спав погано, постійно плакав, не випускала його з рук. Чоловіка вистачило всього на тиждень, після чого він почав затримуватися на роботі, а потім нити, що смертельно втомився, і йому потрібен відпочинок. Навіть переїхав спати в кімнату до старшого сина, щоб малюк не заважав йому своїм плачем.

Дружині було прикро: ти ж обіцяв! Почалися скандали. В один прекрасний день чоловік просто не прийшов ночувати, сказавши, що не хоче спілкуватися з істеричкою. А потім і взагалі зібрав речі і пішов. Як з’ясувалося, до іншої – молодої вродливої дівчини.

Правда, як «справжній лицар» проявив благородство і обіцяв допомагати: ось вже 4 місяці справно перераховує 6 тисяч гривень і пишається цим, оскільки згідно із законом аліменти нарахували б менші, а він тут так розщедрився.

Ніякої фізичної допомоги немає, зі старшим сином ще проводить час, а ось молодшим зовсім не цікавиться – не встиг звикнути.

Загалом, жінка в глибокій депресії, журиться, як могла бути такою дурною і повестися на порожні обіцянки.

Вразили коментарі: багато писали, що зіткнулися з такою ж ситуацією. Не у всіх, звичайно, чоловік пішов до іншої, але у багатьох: просив дитину, обіцяв допомагати, а в підсумку всі турботи все одно на дружину лягли. Чоловіки майстри знаходити собі справи поза домом і ухилятися від догляду за дитиною.

Так що менше треба слухати слова і більше дивитися на дії. Що б там не «співали» чоловіки, левова частка відповідальності за дитину все одно лягає на жінку.

Приймаючи таке доленосне рішення, як народити дитину, потрібно розраховувати насамперед на себе.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector