Чоловік, якому ви небайдужі, буде робити ці 8 речей

Він завжди буде поруч, коли ви будете цього потребувати. 

Ймовірно, вам вже завдавали болю і розбивали серце.

Можливо, у вас були стосунки з чоловіком, який би не любив вас настільки сильно, наскільки ви любили його. Можливо, ви зустрічалися з чоловіком, який змушував вас відчувати себе невидимкою. Можливо, він не цінував вас, принижував, постійно брехав …

Таке життя. Знаєте, як кажуть? Перш ніж зустріти свого принца, доведеться перецілувати декількох жаб. Чоловік, який поважає вас і щиро хоче бути з вами, буде поводитися інакше.

1. Такий чоловік буде постійно підтримувати з вами зв’язок.

Чоловік, якому ви дійсно небайдужі, буде будь-якими способами підтримувати з вами зв’язок протягом дня. Він буде надсилати вам СМС-ки з побажанням доброго ранку і дзвонити кілька разів протягом дня. Він обов’язково побажає вам «На добраніч» перед сном.

2. Він ніколи не кине вас в біді.

Чоловік, який поважає вас, знає, чого ви варті. Саме тому він ніколи не зробить чогось, що може завдати хоч найменшої шкоди вашим з ним відносинам. Він навіть і не подумає про те, щоб приховувати від вас щось важливе або просто піти без пояснень.

Якщо чоловік щиро любить вас, він не буде приховувати почуттів. Він зробить все для того, щоб ви знали, як багато для нього означаєте. Така людина ніколи і ні за що не залишить вас одну.

3. Він завжди буде поруч, коли ви будете цього потребувати. 

Коли чоловік щиро любить вас, ви є для нього пріоритетом. Ви можете дзвонити в будь-який час, можете не боятися бути надто слабкою. Ви можете показати йому, що потребуєте його. Повірте, йому в радість допомагати і підтримувати вас.

4. Він буде будувати спільні плани на майбутнє.

Якщо чоловік щиро цінує той сенс, що ви привнесли в його життя, він буде планувати з вами спільне майбутнє.

Він навіть не представлятиме майбутнього, в якому немає вас. Він буде будувати спільні плани. Ви ніколи не будете відчувати себе так, ніби нав’язуєте себе людині.

5. Він зробить все для того, щоб показати, що йому потрібні тільки ви.

Ви перебуваєте в стосунках з людиною, яка поважає і щиро любить вас? Тоді у вас ніколи не виникає сумнівів в цій людині і його почуттях до вас.

Вам не доведеться роздумувати про те, чи вірний він вам. Всіма словами і діями ця людина доведе, що йому потрібні тільки ви.

6. Поряд з ним ви зможете відкрито висловлювати свої почуття.

У відносинах з чоловіком, який щиро любить, вам комфортно і спокійно. Ви можете, не соромлячись, говорити йому про ваші почуття і довіряти свої найбільші таємниці.

Він теж може спокійно розповідати вам про свої почуття і глибоко особисте.

Вам здається, що ця людина буквально «бачить вас наскрізь». Ви для нього — відкрита книга. Це дуже важлива річ, яка лежить в основі по істині міцних відносин.

7. Він буде з гордістю розповідати про вас своїм друзям і родині.

Його сім’я і друзі будуть знати про вас все, щоб ставитися до вас з глибокою повагою. Вони знають, наскільки ви важливі для людини, яку вони люблять. Вони чують про вас тільки хороше.

8. Ви будете знати, що для цієї людини є єдиною і неповторною.

Якщо людина щиро любить, ви обов’язково будете про це знати. І не будете тривожитися, що з вашими відносинами щось не так. Ви обоє будете почувати, що вам судилося бути разом до кінця ваших днів.

Ви б додали ще якісь пункти до цього переліку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: