Чоловіка, який цінує вас по-справжньому, ви впізнаєте за цими 8 ознаками

Цей чоловік дійсно поважає вас і має намір залишитися у вашому житті.

У любові вам, ймовірно, вже довелося випробувати свою частку болю і розчарування. Можливо, вам доводилося зустрічатися з тими, з ким ви себе почували невидимкою – негідною і ні на що не здатною. З тими, хто не відчував тих глибоких і щирих почуттів, які переживали ви. З тими, хто брехав, ображав, сприймав вас як щось само собою зрозуміле …

Іноді так трапляється. Перш, ніж зустрітися зі своїм справжнім супутником життя, нам доводиться пройти через низку розчарувань.

Чоловіка, який дійсно поважає і має намір залишитися у вашому житті, ви зможете розпізнати за особливими ознаками. Ось деякі з них…

1. Він буде демонструвати ніжність і турботу.

Він буде дзвонити і писати смс-повідомлення. Вранці ви будете отримувати ніжні повідомлення. Він обов’язково зателефонує в обід, щоб дізнатися, як у вас справи. І перед сном побажає добраніч.

2. Він не дасть вам приводу переживати про серйозність намірів.

Якщо ваш партнер ставиться до вас, як до одного з найцінніших подарунків долі, то ніколи свідомо не поставить ваші відносини під загрозу. Він навіть не подумає про те, що може зрадити або кинути вас.

Якщо чоловік по-справжньому любить, він всією своєю поведінкою буде демонструвати свої почуття до вас. Він докладе всіх зусиль, щоб ви ніколи не відчували себе самотньою.

3. Він буде поруч, коли ви цього потребуєте.

Він не дозволить сумніватися в тому, доречний ваш дзвінок йому чи ні. Цей чоловік поставив вас на одне з головних місць в списку пріоритетів. Ви можете звернутися до нього в будь-яку годину дня і ночі.

4. Він планує майбутнє, в якому обов’язково присутні ви.

Після того, як партнер зрозуміє, наскільки ви для нього важливі, він буде включати вас в усі свої плани, оскільки вже не хоче уявляти своє життя без вас. Ви ніколи навіть не подумаєте про те, що вам необхідно боротися за місце в його житті.

5. Ви ні на секунду не сумніваєтеся, що він дивиться тільки на вас.

Якщо ви почнете відносини з чоловіком, який буде любити і поважати вас, сумніви просто не закрадуться в ваші думки.

Вам ніколи не доведеться шукати відповіді на запитання, чи є ви його єдиною, тому що він буде кожен день доводити це своїми словами і справами.

6. Поряд з ним ви вільно висловлюєте свої почуття.

Поруч з чоловіком, який цінує і любить вас просто за те, що ви є, ви відчуваєте себе як риба у воді. Можете говорити про найпотаємніше, відкривати йому свою душу. Він також розкриється перед вами і зі своїх сильних сторін. 

7. Він з гордістю розповідає про вас близьким людям.

Його сім’я і друзі будуть ставитися до вас з привітністю, оскільки розуміють, наскільки ви важливі для дорогого їм чоловіка. Тим більше він стільки всього чудового їм про вас розповів!

8. Ви просто відчуваєте, як багато означаєте для нього.

І, нарешті, коли хтось по-справжньому любить вас, ви відчуєте це серцем. Все буде легко і зрозуміло, без непотрібних драм і сумнівів.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector