Чоловіком пишаюся, а ось за свою подругу соромно

Тримайте своє особисте життя в секреті. Навіть від найкращих подруг. 

Ми з чоловіком живемо в Києві в однокімнатній квартирі. І ось приїхала до нас в гості моя найкраща подруга, яка жила в області. Спочатку вона думала орендувати квартиру, але зрозуміла, що це дорого і напросилася пожити в нас недовго. Я не дуже хотіла її впускати в нашу квартиру, але і відмовити не могла. Все-таки дружимо давно і моя мама добре знає її маму.

Ми домовилися, що вона поживе у нас, поки буде шукати дешевий варіант орендованої квартири. Почувала подруга себе у своїй тарілці: завжди ходила у відвертому вигляді, з яскравим макіяжем. Я була вже на сьомому місяці вагітності, проте вона ніколи не допомагала мені в домашніх справах.

Коли у мого чоловіка був вихідний, подруга не спішила покидати домівку і завжди крутилася біля нього. Жила вона у нас вже 3 тижні, але одного разу я побачила таке, що не вкладалося в моїй голові.

Було вже пізно, я лягла спати. Чоловік сидів на кухні за комп’ютером і вирішував деякі роботі питання. Я довго не могла заснути, лежала і думала про своє. Подруга вирішила, що я міцно сплю і попрямувала на кухню до чоловіка у відвертій прозорій накидці. Побачивши це, я тихенько встала і пішла за нею, краєм ока підлягаючи що ж буде далі.

Подруга зайшла на кухню і сіла на стіл, просто перед носом мого чоловіка.

– Не можеш заснути? – запитує він

– Я бачу ти теж. Я впевнена, ти чекав мене тут

– Що за дурниці? – здивовано відповідає він

– Не будь дурником. Жінка спить і не почує нас.

Тоді вона встала зі столу і закрила двері на кухню.

Тут мені стало зрозуміло, що потрібно діяти негайно. Я вже була готова відкривати двері і дивитися чим вони там займаються, як раптом мій чоловік сам відчинив двері, схопив дівчину за руку і сказав:

– З чого ти вирішила, що мені це потрібно? В мене є кохана дружина. Збирай свої речі і йди геть з нашої квартири.

Подруга втратила дар мови після цих слів. Вони вийшли з кухні і побачили мене в коридорі. Тоді чоловік пішов в кімнату, взяв сумку подруги і почав скидати туди її речі. Вона почала виправдовуватися:

– Зупинись, я не це мала на увазі

Чоловік не слухав її та не звертав увагу на її благання. Відчинив двері і виставив її на сходову клітку в цій прозорій накидці. Мені так стало соромно за неї.

Тоді він повернувся в коридор, де я стояла і сказав:

– Якщо будеш кликати ще своїх подруг жити до нас, скажи мені. Щоб я одразу пішов з дому

Тоді я відповіла:

– Більше нікому не дозволю жити в нашій квартирі

Зараз живемо дуже добре, не згадуємо про цю підступну подругу. Дуже пишаюся, що маю такого чоловіка. Досі не зручно перед ним за таку “чудову подругу”.

Як би ви вчинили з такою підступною подругою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector