Чому господині засипають пральний порошок в барабан пральної машинки?

Зараз, в Інтернеті можна знайти доволі багато інформації про те, як відчистить відсік для прального порошку у пральній машинці. Але для мене ці способи більше не актуальні, адже відсік для прального порошку у мене вдома давно чистий та неушкоджений. 

Але так було не завжди. Раніше я теж часто його вимивала та вичищала, оскільки прала майже через день. Але змінилося все через прикрий випадок. Річ у тому, що порошок одного разу заблокував жолоб і вся вода витекла прямо у ванну кімнату. Ми довго намагалися виправити цю проблему і нам таки вдалося. Витратили ми правда на це багато сил та нервів, але майстра викликати не довелося. Шприц, викрутка і спринцівка – все що нам знадобилося.

З того часу, я почала засипати порошок прямо у барабан пральної машини. Просто складаємо усі необхідні речі та посипаємо їх пральним порошком. Якщо ви боїтесь, що порошок так і не розчиниться у воді, можете заздалегідь зробити це самі. Просто розводимо необхідну кількість порошку у теплій воді та заливаємо у барабан. Гарна альтернатива дорогим гелям для прання. 

Тепер, такий спосіб прання використовують всі мої родичі та знайомі, а проблем із відсіком більше немає.

А куди ви засипаєте порошок?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector