Чому хороший урок можна взяти з будь-якої ситуації, навіть із зради

Зрада – одна з найбільш руйнівних подій у стосунках. Її важко пережити, як емоційно, так і фізично. Проте, ми підібрали слушні поради спеціалістів, аби краще розібратися та полегшити життя.

ЯК ПЕРЕЖИТИ ЗРАДУ?

«Намагаючись пробачити зраду, чоловік практично завжди робить одну і ту ж помилку, яка викликана неправильним ставленням до власного” я “. Відчуття зради береться звідки? Напевно, звідти, що ми пов’язуємо себе з людиною, подумки накладаємо і на себе, і на нього певні зобов’язання. Але чи правильно це?» – запитує Ігумен Нектарій (Морозов).

«Чи маємо ми право вимагати від іншого те, що вимагаємо від себе? Від себе вимагати можна, від іншої людини – ні! Це ж не бізнес, де ми підписуємо контракт з підписами і печатками, обумовлюючи, що можна, а що не можна. Це живе життя, де кожному слід чинити по совісті, але не бути при цьому арбітром щодо совісті інших ».

«Чи є у нас підстави вимагати вірності і засуджувати того, хто їм цю вірність ми знайти не змогли? Ні. Люди і Богу вірності не зберігають, що ж про нас говорити. Якщо помилився в людині, якщо думав про нього краще, ніж є він насправді, то тепер, дізнавшись більше, залишається лише прийняти це. Він вільний бути, яким хоче. Залишається лише відійти в сторону, не засуджуючи », – впевнений священник.

Пережити зразу без болю – неможливо. Та слід пам’ятати, що цей етап життя вам подарований для того, аби ви стали кращою версією себе! Це прекрасна причина більше займатися собою та виділяти час для своїх інтересів.

Головне знайте, що за одними закритими дверима стоять інші, які вам ще тільки відкривати.

Сприймайте дану зраду, як другий шанс знайти більш достойну людину та кращого рівня життя!

А вас зраджували близькі люди? Поділіться своїм досвідом!

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector