Чому категорично не можна спати навпроти дзеркала?

З дідів-прадідів існує повір’я, що спати навпроти дзеркала не можна. Звідки взялося таке правило і чи варто його дотримуватися?

Вважається, що під час сну дух людини може покинути її тіло і потрапити у задзеркалля, з якого не знайде дороги назад. За іншою версією дзеркало має властивість поглинати людську енергію, що негативно позначається на її житті, здоров’ї та самопочутті. Також стверджують, що такі люди важко засинають і ніколи не висипаються. Вони часто дратівливі і знервовані.

Для спокійно та повноцінного сну не рекомендується ставити в спальні дзеркало. Якщо воно все ж є, то на ніч його можна прикривати.

Ще одна причина, чому варто відмовитися від цього елементу інтер’єру у місці, де ми спимо, це різноманітні тіні, які можна побачити серед ночі. Мабуть, кожен хоч би одного разу лякався свого відображення в дзеркалі, яке нагадувало дивне створіння чи небезпечну тварину.

Інша теорія твердить, що дзеркало навпроти подружнього ліжка може стати причиною зради. Ситуація є ще гіршою, якщо там також відбиваються вхідні двері в спальню. Однак більшість людей не вірять у ці забобони. Вони вважають, що це вигадки, які не мають наукового підтвердження чи логічного обґрунтування. На їхній сон чи подружню вірність наявність дзеркала ніяк не впливає. 

Однак все ж велика кількість людей погоджується з тим, що дзеркала здатні вбирати й затримувати в собі негативну енергетику. Сварки, непорозуміння чи скандали – усе це може залишати свій відбиток. Тому під час освячення приміщення особливу увагу приділяють старим дзеркалам.

У християнській традиції також вірять в те, що після смерті людини в домі потрібно закрити усі дзеркала і не відкривати їх протягом 40 днів. Це все для того, щоб душа покійника змогла знайти спокій і не потрапила в пастку всередині дому.

Більш давні прикмети говорять, що не можна дивитися в розбите дзеркало і взагалі тримати таку річ – це до нещастя й самотності. Також заборонялося милуватися собою вагітним жінкам і тим, у кого тільки що закінчилася менструація. Вважалося, що магічна дія дзеркала могла бути сильнішою, ніж ослаблений жіночий організм. 

Китайські традиції стверджують, що дзеркало діє за принципом енергетичного вампіра і висмоктує енергію з людини. Якщо вірити фен-шую, то не варто розміщувати його біля ліжка, бо тоді в дзеркалі будуть відображатися кути, в яких за повір’ям таїться нечисть і зло. Ще однією небезпекою є дзеркала, розташовані один навпроти одного. Вони утворюють коридор для духів. 

Можливо, це лише міфи. Однак якась частка правди в цих повір’ях все ж є. Лише від вас залежить в що вірити, а в що – ні. Та пам’ятайте, що частіше посміхатися перед дзеркалом точно не завадить. Це не лише забезпечить вам хороший настрій, але й наповнить приміщення позитивною енергетикою. 

А ви вірите у ці забобони?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector