Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cikavopro.com/data/www/cikavopro.com/wp-includes/post-template.php on line 316

Чому кішки так полюбляють коробки, пакети, папір та лягають на них спати

Ось як можна пояснити котячу любов до картонних коробок, поліетиленових пакетів та паперу:

1. Запах їжі

У цих пухнастих улюбленців гарний нюх, тому не дивно, що вони одразу залазять туди, де ще кілька хвилин тому були продукти. Також їх може приваблювати сам запах пакетів, які часто покривають матеріалами рослинного (наприклад, кукурудзяним крохмалем) або тваринного походження (наприклад, желатин).

2. Інші відчуття

Кішки мають в собі гени хижаків та мисливців. Шурхіт коробок чи поліетиленових пакетів може нагадувати їм звуки гризунів. Це одразу сигналізує про здобич і змушує їх перевірити свої здогадки.

Зазвичай котів приваблюють гладкі та прохолодні поверхні. Можливо, в спеку вони рятують їх від високих температур.

3. Мисливські нахили

Так, кішки – це домашні тварини, яких годують та оберігають. Але це не означає, що вони не можуть ховатися в коробці, щоб непомітно напасти на свою здобич.

4. Затишок

Дослідники провели декілька експериментів і виявили, що коти, які знаходять в коробці менше піддаються стресам і переживанням. Для них це місце затишку та усамітнення. Тут також мають значення розміри коробки: чим менша, тим краще. 

5. Тепло

Також в обмеженому просторі їм легше зігрітися. Картон слугує гарним ізолятором, який не випускає тепло. Для холодних зимових вечорів – це саме те, що потрібно, адже наші улюбленці не можуть самостійно натягнути на себе светр чи куртку.

6. Папір

Не дивуйтеся, якщо ваші кішки обирають звичайний папір замість дорогого будиночку, який ви для них прикупили. Можливо, це місце для них є більш затишним, цікавим або привабливим.

Кішки – це особливі створіння, чия поведінка для нас часто залишається загадкою. Однак в цьому й полягає їхня чарівність.

А ви помічали за своєю кішкою таку поведінку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector