Чому коти люблять спати на своєму господареві

Якщо кішка спить на колінах в людини або поруч з нею, то це свідчить про її прихильне ставлення. Місце біля господаря для тварини є комфортним та безпечним. У таких умовах вона відчуває спокій і має змогу контролювати свого власника.

Інша поширена теорія твердить, що кішки витягують своєю присутністю негативну енергію та лягають на те місце людини, яке потребує лікування. 

Проте наука твердить, що ці пухнасті тварини шукають для сну найтепліше місце, саме тому їх притягує підвищена температура того органу, який захворів. 

Говорять і про те, що кішки здатні виконувати зоотерапію.

Багато домашніх улюбленців не люблять надмірної ласки і тримаються осторонь від людської уваги. Проте водночас вони можуть спати разом зі своїми господарями, домінуючи над ними. Однією з улюблених зон котів є грудна клітка власника. Вони часто лежать із закритими очима, хоча насправді лише вдають сплячих. Ти часом людині не хочеться турбувати тварину, тому вона терпить усі незручності. 

Кішка, вмощуючись на своєму господареві, відчуває свою перевагу над ним. Їй байдуже на його комфорт, адже у цей момент всередині панує відчуття тріумфу. Такі ж емоцій тварина відчуває тоді, коли лягає спати на подушці. 

Проте є й ті домашні улюбленці, які полюблять спати в ногах. Це свідчить про м’який характер. Кішці хочеться бути поруч зі своїм господарем, не заважаючи йому. Проте навіть така тварина завжди шукає найтепліше місце, де вона буде почуватися в безпеці. Коти полюбляють обирати для відпочинку шафи, ліжка та інші меблі. 

Чи любите ви кішок?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector