Чому не потрібно поєднувати кухню і вітальню

Зараз, все частіше купують квартири-студії, адже вважають, що так простору значно більше у квартирі для власних потреб, а не для зайвих стін. Та чи справді ці стіни зайві?

Чи вигідно обєднувати кухню з іншими кімнатами?

Самі на ці питання чиатйте відповіді тут!

МАЛЕНЬКА КВАРТИРА-СТУДІЯ

Цей стиль житла зародився у Японії, адже там катастрофічно не вистачає квадратних метрів для усього населення. Якщо подивитися, як живуть не дуже багаті японці, то точно не позаздрите їм.

Пізніше, такий стиль квартир запозичили і американці і європейці, адже так можна зекономити гроші і придбати гарне житло для невеликої сім’ї.

Студенти просто обожнюють квартири студії, адже у них дуже зручно проводити не надто великі вечірки, бо всі разом і дуже згуртовані.

Насправді, квартира-студія, виглядає значно просторішою через те, що там нема стін, які обтяжують простір.

НЕДОЛІКИ КВАРТИРИ-СТУДІЇ

  1. У вас не буде місця побути наодинці. Так, якщо ви молода пара без дітей, живете без батьків, тоді для вас це не складе проблем. Проте, якщо до вас частенько заїжджають батьки, то забудьте про інтимне життя.

  2. Аромати усі на твоєму одязі.  Тільки уяви, ти готуєш, дивишся фільми і відпочиваєш практично в одній і тій же кімнаті. Твій  одяг в шафах, які теж практично на кухні, тому навіть не дивуйся, якщо ти біжиш на ділову зустріч, а від тебе буде йти запах котлеток чи курочки.

    маленькая квартира-студия как обустроить

  3. Безлад – головний біль. Оскільки у тебе від кухні до вітальні всього декілька кроків, то очевидно, що усі речі можуть плутатися. Наприклад, рушник для кухні може лежати на дивані, а пуль від телевізора заховатися в холодильнику. Так само і одяг. Коли ти збиратимешся на роботу, то шкарпетки можуть залетіти на зону для приготування їжі і тому подібне.

     

Ясна річ, що є певні й переваги у тому, що у вас квартира-студія, але це все має залежати від вас.

Якщо ви готові змиритися із певними недоліки такого планування квартири, якщо ця квартира потрібна вам лише на деякий час, тоді чому не наважитися і не придбати?

Памятайте, що найвигідніші інвестиції у житло і у власний розвиток.

А як ви ввжаєте: квартира-студія це зручно?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector