Чому шкіра обличчя сохне: 5 секретів зволоження, які працюють краще, ніж дорогі креми!

Жінки, що часто користуються косметикою, переживають нервові ситуації, мало сплять, ведуть дуже не спокійний спосіб життя добре знають, що таке суха шкіра і який дискомфорт жити з нею. Часто косметика з мас маркету просто не допомагає. То що ж робити, аби відновити та надати життя шкірі?

Слідкуйте за кліматом в кімнаті

Для шкіри важливо, аби навколишнє середовище не було агресивним для неї. Тому, часто провітрюйте кімнату, дбайте про те, аби не було пилу і повітря було вологим. Для цього можна використовувати звичайні акваріуми з водою, або пароутворювач. Важливо, аби температура не перевищувала +20 С

Якщо не дотримуватися цих правил, то шкіра швидко постаріє та утворяться зморшки.

Пам’ятайте про добову норму води в організмі

Потрібно зволожувати шкіру не тільки зовнішніми методами, але і не забувати про внутрішні, адже вони, часто, бувають навіть ефективнішими.

Пийте багато води та овочів, що містять багато води: огірки, помідори та болгарський перець.

Підтримуйте водний баланс, проте не пийте перед сном і не їжте овочі, що можуть викликати набряклість шкіри зранку.

Робіть маски, що зволожують шкіру

Можна придбати вже готові маски, проте старайтеся вибирати такі, що мають хороший склад без подразників, або приготувати самому.

На ринку зараз взагалі немає проблем із вибором косметичних засобів, проте варто звернутися до спеціалістів, що добре орієнтуються в своїй справі.

У кожної людини свої особливості та вимоги шкіри, тому дуже важко підібрати універсальний засіб, що буде приносити користь абсолютно всім.

Проте, ніколи не засинайте з масками, або патчами, адже тоді, ви ще більше висушите шкіру.

Використовуйте крем з колагеном

Колаген дуже потрібний для нашої шкіри, тому рекомендуємо його придбати й у вітамінному комплексі.

Якщо правильно підібрати крем та вітаміни, то майже відразу побачите позитивний результат, а потім будете вдячні самі собі за те, що наважилися подарувати нове життя шкірі.

Не варто наносити креми, що зволожують одразу перед сном, адже зранку шкіра може бути не дуже привабливим кольором. Найкраще користуватися кремом зранку і за 2 години до сну ввечері.

Сироватки для зволоження

Картинки по запросу "сыворотка для лица девушка"

Якщо підібрати комплекс із потрібної косметики, то дуже швидко ви будете милуватися станом та виглядом своєї блискучої шкіри, а колір буде рівним та природним, навіть без тональних засобів.

Якщо використовувати сироватку, то варто застосовувати курсами завдовжки 4-5 місяців і робити перерви не більше 2 місяців.

Оскільки, ми всі живемо у час прогресу та неймовірного розвитку, то дуже часто переживаємо стреси та не маємо часу як слід піклуватися про себе та чи є це правильно? Пам’ятайте, що ніхто так добре про вас не буде турбуватися, як ви самі!

А як ви доглядаєте за своєю шкірою?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector