Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cikavopro.com/data/www/cikavopro.com/wp-includes/post-template.php on line 316

Чому з однією жінкою чоловік хоче бути, а від іншої – втікає

Я не змушую нікого погоджуватися з моєю точкою зору, але хотіла б поділитися своїми думками.

Серед жінок є багато звичайних представниць, які протягом життя зайняті роботою, домом, фітнесом, чоловіком або дітьми. Якщо вони самотні, тоді займаються пошуками другої половинки. Коло їхніх інтересів обмежується рідкими зустрічами з друзями, а на книги чи театр ніколи не вистачає часу.

Розвиненому чоловікові, який має певні цілі й плани на життя, буде скучно з такою обраницею. Справді, а чим вона може його зацікавити, якщо сама проживає нудне життя? Від неї він не отримає жодного натхнення чи мотивації.

Чоловіки не схильні до аналізу стосунків і пошуку помилок. Їм легше закінчити такі відносини й знайти інші. Важко засуджувати таку поведінку, адже кожна людина має право на власний вибір у пошуку щасливого майбутнього.

Жінка, яка знає собі ціну, має свої захоплення та цілі зможе зацікавити протилежну стать. Вона знає, що їй подобається, а чого вона терпіти не може. І вона мислить масштабно. Сім’я та виховання дітей – це не та межа, на якій вона готова зупинитися. У неї є жага до саморозвитку та самореалізації. Ось що приваблює.

Однак це не про тих бізнесвумен, які за жагою кар’єрного зросту втратили здатність любити й дарувати своє тепло. Чоловікам потрібна гармонійна жінка, яка має внутрішній баланс. У неї хочеться увійти, зануритися, заспокоїтися.

Та самореалізація все ж відіграє не останню роль. Чоловікам важливо пишатися своєю супутницею. Вона не повинна бути найкращою, але йому хочеться бачити вогник захоплення в його очах. Це викликає повагу і захоплення.

Особистість не має бути порожньою і бездумною. У неї повинні бути власні бажання та хобі, які будуть розширювати та збагачувати кругозір. Від цього залежить жіноча самооцінка і її власна подача себе. Вона має впевнено нести себе і знати, що заслуговує тільки найкращого. 

Бажана жінка любить себе і дбає про своє зовнішнє та внутрішнє “Я”. Вона ретельно обирає своє оточення і не допустить, щоб туди потрапили негідні люди. Це завдяки глибокому розумінню власної цінності.

Також у такої жінки є особлива енергія, яка поширюється на людей, які її оточують. Вона впливає на рідних та друзів, заряджає їх і мотивує. Чоловіки відчувають цей потенціал і розуміють, що така жінка може дати новий поштовх і стати ковтком свіжого повітря.

Не кожен чоловік заслуговує на таку жінку, адже не всім під силу з нею впоратися.

Однак прекрасній половині людства потрібна пам’ятати, що себе потрібно ставити на перше місце. Займайтеся саморозвитком і самореалізацією. Живіть комфортно й у своє задоволення. Ця енергетика буде притягувати людей. 

А ви підтримуєте цю думку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector