Розкішне та здорове волосся – мрія кожної жінки. Втім, далеко не кожна квапиться втілювати цю мрію в життя. Мовляв, для цього знадобиться не тільки чимало зусиль, але й коштів. Адже, як відомо, вартість салонного лікування волосся нерідко зводиться до сум непідйомних для більшості. Не поспішайте впадати у відчай, ваша мрія таки має шанс на здійснення. Для цього знадобиться лише кілька натуральних компонетів та поради, якими ми радо із вами поділимось.
До вашої уваги – 5 найефективніших масок для росту та зміцнення волосся. Результат вас здивує уже після першого використання!
Маска із алоє
Розрізаємо свіжий листок алоє і “добуваємо” із нього сік. Наносимо рідину на шкіру голови інтенстивними масажними рухами. Залишаємо маску на дві години і тільки після змиваємо її за допомогою шампуню. Якщо вдома алоє не знайдеться, можна придбати його екстракт в аптеках.
Гірчична маска
Змішуємо 2 столові ложки гірчичного порошка із 2 столовими ложками гарячої води (не окропу). Додаєм ложечку олії (найкраще підійде касторова та оливкова). Наносимо на волосся та загортаємо його у харчову плівку. Після “зігріваємо” рушником. Через 15 хвилин змиваємо суміш звичним для вас чином. І, звісно, не збуваємо про бальзам для волосся. Маска із гірчиці сприяє росту волосся і якнайкраще підійде для жирного типу шкіри голови.
Лимонна маска
Змішуємо сік половинки цибулі, 20 крапель лимонного та додаємо одну чайну ложку реп’яхової олії. Підігріваємо маску на паровій бані і наносимо на коріння волосся. Через хвилин 50-60 змиваємо. Після обов’язково промиваємо волосся яблучним оцтом. Не хвилюйтесь про запах, він вивітюється за день. Тому, найкраще цю процедуру виконувати на вихідних.
Маска з корицею
Змішуємо 2 ч. л. кориці, 4 ч. л. голубої глини, 1 ч. л. реп’яхової олії і 4 краплі масла розмарину. Наносимо суміш на коріння волосся. Замотуємо його харчовою плівкою і після – рушником. Будьте уважні: кориця висвітлює волосся на один тон.
Маска із лаврового листя
Заливаємо 5 лаврових листочків склянкою окропу і настоюємо суміш годину. Тим часом, розминаємо м’яку частину житнього хліба і додаємо його до настоянки. Наносимо маску на 30 хв, після чого промиваємо волосся шампунем. Не завадить ополіскування оцтом. Ця маска якнайкраще підійде для красунь із темним волоссям.
І найважливіше у застосуванні масок – регулярність. Звісно, уже після першого разу буде помітний ефект. Втім, за умови частого використання волосся і справді буде міцнішим та, на додачу, посилиться у рості.
А ви часто користуєтесь домашньою косметикою? Діліться власними “секретами” краси!