Не кожна здогадується, але від пошкоджень волосся страждає близько 90% жінок! І більшість з них навіть ніколи не задавали собі запитання, у чому ж причина недоглянутого вигляду та як її можна усунути. Одні нарікають проблему слабкості волосся генетикою, інші ж заявляють, що причиною усього є хімічні мікроелементи у воді з крану, що суттєво обтяжує волосяну цибулину. Зрештою, ніхто не обійшовся без долі істини, як то кажуть. Хоча, як показує практика, проблеми з волоссям варто розглядати у комплексі, а не згідно з окремими подразниками.
Годі теорії. Без жодних сумнівів, ви уже із нетерпінням очікуєте на практичну частину. Щоб вкотре спробувати інтернет-засіб і, можливо, нарешті переконатись, що працюють лише магазинні “тюбики”. Раді заявити, що сьогодні не ваш день. Або ж навпаки. Адже у вашій домашній косметичні нарешті з’явиться по-справжньому дієвий засіб для відновлення волосся. Готові?
Розпочнемо із користі складників
Імбирний порошок вкрай насичений оліями мінералів та ефірів. Імбир додає волосяній цибулині блиску та легкості. Також він може замінити звичну вам “Сульсену”, подолавши ознаки лупи лише за кілька процедур. Завдяки антизапальним та антисептичним властивостям, імбир бореться із сухістю та іншими проблемами шкіри голови.
З огляду на високий вміст лауринової кислоти і жирних кислот, кокосова олія відновлює пошкоджений волосяний покрив голови. Відтак – здатна усунути передчасні ознаки облисіння. Ще один приємний бонус – антимікробні властивості.
Чорний тмин – чи не найвідоміша у світі рослинна олія, якій характерні цілющі властивості. Що тільки олії тмину не приписують. Волосся теж потрапило до цього списку. Тмин, особливо чорний, бореться із запаленнями, вірусами і грибками. А ще – знеболює, наслідком чого є активізація росту волосся.
А от кропива “славиться” високим вмістом вітаміну С і, що не менш важливо, антиоксидантами. Це власне і сприяє відновленню волосяних фолікулів.
Рецепт відновлювальної маски для волосся у домашніх умовах
Інгредієнти:
- 150 мл кокосової олії;
- 1 столова ложка порошку кропиви;
- 1 ст. л. насіння чорного тмину (або олії тмину);
- 1 ст. л. імбирного порошку;
- 1 ст. л. меду.
Спосіб приготування
Розігрійте частину кокосової олії на паровій бані. Лише згодом додавайте усі інші компоненти, ретельно помішуючи суміш. І готово!
Стосовно особливостей зберігання, запам’ятайте: за можливості, пластик варто уникати. Більш екологічним є скло, що також не вплине на компоненти вашої маски. Що важливо, перед нанесенням маски її необхідно ледь підігрівати – певну частину – і тільки потім проводити косметологічні процедури. Не обмежуйтесь і без масажу. Вистачить п’яти хвилин, щоб волосяні цибулини активізувались. Для більшої ефективності, покрийте голову “шапкою” із рушника. Лише три години – і ваше волосся немов після найдорожчих салонних процедур.
Після використання маски повторюйте звичний для вас процес миття голови. Без шампуню не обійтись, але, зрештою, цього разу бальзам може виявитись дійсно зайвим. Використовуйте маску лише раз-двічі на тиждень, і зовсім скоро ви не впізнаєте власне волосся!