Дecять чyдoвих мyльтикiв 2020 poкy, якi вapтo пoдивитиcя кoжнoмy

У 2020 році вийшло багато цікавих мультфільмів. Деякі з них розповідають про нові історії, а інші є довгоочікуваними продовженнями попередніх частин. 

Ось список із 10 стрічок, які вам варто переглянути:

ВIKIHГ ВIK

Вік зовсім не був схожим на інших дітей славетних вікінгів. Він не цікавився бойовими мистецтвами, але його увагу завжди приковувала наука та винахідництво. Одного разу він випадково перетворив свою матір на злиток золота. Тепер перед хлопцем стояло важке завдання: подолати всі труднощі і врятувати неньку. 

ПУXHACTI БEШKETHИKИ

Латте – це пухнаста балакуча їжачиха, яка ніколи не замовкає. Їй завжди є що розказати, а у кожній історії вона  виступає головною сміливицею, без якої порятунок світу був би неможливим.

Тож коли у лісі трапляється біда і виникає загроза посухи, тваринка першою зголошується віднайти чарівний камінь, який викрали. Білька Тюма стає напарником у цій операції. Цікаво, чи вдасться цим двом виконати доручене завдання, якщо вони навіть між собою не можуть порозумітися.

ДИВО-КУРКА

Курка Тура була особливою. Її унікальність полягала в тому, що вона не неслася. Невідомо, яка б доля її спіткала, якби не бабуся Ізабель. Жінка забрала курку на свою ферму і дуже здивувалася, коли відкрила музичні таланти Туру дізналася, що вона розуміє людей. А коли бабуся опинилася в лікарні, то курка вирішила відправитися на пошуки господині. Дорогою з нею трапилося багато надзвичайних подій. 

УПEPEД

Двоє ельфів-братів втратили свого батька багато років тому, але так і не дізналися, що з ним насправді трапилося. Вони вирішують знайти відповіді на усі свої запитання, тому вирушають в далеку подорож на старому фургончику. 

TPOЛI 2: CВITOВE TУPHE

Це друга частина популярного мультфільму про тролів. Після усіх пережитих пригод, Мачок та Пагін дізнаються, що вони не єдині тролі, які існують у цьому світі. І виявляється, що їхня музика також не всім до смаку. Раптом з’являється завзятий рокер, який хоче позбирати усі струни і отримати небачену силу. 

CKУБI-ДУ!

Мабуть, герої цього мультфільму знайомі усім дітям та дорослим. Цього разу перед друзями, які відкрили власну компанію з містичних справ, стоїть нове завдання: викрити усі таємниці привида Цербера. 

ДУШA

Джо Гарднер, вчитель музики у школі, завжди мріяв про те, що колись буде виступати на великій сцені. Однак як тільки він наблизився до реалізації своїх бажань, з ним стався нещасний випадок. Його душа потрапляє у дивовижне місце, яке слугує переходом в інший світ. Там вони мають обрати певну сферу діяльності і здобути відповідні вміння. І лише після цього душі зможуть оселитися в новонародженій дитині. Але що робити, якщо ти не знаєш, чим тобі подобається займатися?

ПОСІПАКИ. СТАНОВЛЕННЯ ЛИХОДІЯ

Посіпаки звикли виконувати усі поставлені завдання свого боса. І ніщо їх не зупинить, поки вони не знайдуть ідеального негідника, яким став Грю. Цей мультфільм є ще однією частиною розповіді про жовтих міньйонів. 

AЙВAH, ЄДИHИЙ I HEПOВTOPHИЙ

В основу цього пригодницького фільму ліг однойменний роман Кетрін Епплгейт. 

Він розповідає про горилу Айван та слониху Естеллу, які жили у спеціальному вольєрі в торговому центрі. Їхнє завдання розважати людей. Та коли Есталла занедужала, то їй на заміну привели маленьке слоненя Рубі. Стара тварина мала передати усі свої знання циркового мистецтва. Як тільки вона відчула, що сили покидають її, то взяла з Айвана обіцянку, що той подбає про Рубі. 

CIMEЙKA KPУДCIВ 2

Це друга частина популярного мультфільму про життя і пригоди сім’ї в доісторичний період. Крудси завжди вважали себе найкращими, поки у них не з’явилися конкуренти. Чим закінчиться боротьба за місце першості? 

Чи подобається вам дивитися мультфільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector