Деяким людям судилося бути тимчасовими в нашому житті, і це нормально

Якщо ви втрачаєте когось зі свого життя, не втрачайте себе.

Ми зустрічаємо людей не випадково. Завжди є якась причина, чому хтось приходить в наше життя і йде з нього. І найскладніше усвідомити, що деяким людям судилося бути з нами лише ненадовго.

Люди, які приходять і швидко йдуть з нашого життя – зазвичай ті, хто відкриває в нас нові можливості і способи росту й розвитку.

Ми не хочемо відпускати таких людей, тому що починаємо звикати до них. Але ми не розуміємо, що деяким людям судилося бути тимчасовими в нашому житті, як би ми не хотіли зворотного.

«Не все повинно стати чимось прекрасним і довговічним. Деякі люди приходять у ваше життя, щоб показати, що правильно, а що неправильно, показати, ким ви можете бути, навчити вас любити себе, змусити вас почувати себе краще, або просто бути тим, з ким ви можете гуляти ночами і виливати свою душу. І не кожен залишиться назавжди, а ми маємо продовжувати йти і бути вдячними їм за те, що вони нам дали », – письменник Емері Аллен.

Я згадую мої найяскравіші знайомства і тепер розумію, чому кожна людина приходила в моє життя, і як вона вплинув на те, яка я сьогодні. Я ділилася своїми найглибшими думками, страхами, секретами і мріями з людьми, яких більше немає в моєму житті. Я не шкодую про це, тому що на той момент це було саме те, що я хотіла робити.

Мені завжди здавалося приголомшливим те, що наше життя перетинається з життям стількох людей, і навіть якщо ти знаєш когось зовсім недовго, ти можеш вплинути на його життя і його історію. Дивитися на все це з цієї точки зору дуже бентежно.

Чим швидше ми зрозуміємо, що не кожному судилося бути частиною нашого життя, тим легше нам буде занурюватися в нові стосунки і цінувати час з певною людиною, дозволяючи їй піти тоді, коли прийде час. Ми маємо вичавити по-максимуму з того часу, який у нас є один з одним, і зосередитися на сьогоденні. Відпустити очікування, припущення і насичуватися якомога більшим спілкуванням з людьми.

«Я бачу багато людей в деградувальних стосунках – не тільки між хлопцями і дівчатами. Багато виявляються в застійній дружбу. Якби люди менше боялися закінчувати щось, вони б отримували від життя більше … Ви зустрічаєте потрібну людину в потрібний час, і вона заповнює щось у вашому житті. Ви заповнюєте щось в неї. Але в усього є межа», – співачка Лора Марлінг.

Якщо ви втрачаєте когось зі свого життя, не втрачайте себе.

Завжди пам’ятайте, що те, що деякі люди тимчасові у вашому житті, не робить ваші з ними спогади і досвід менш важливими.

Що допомагає вам вірити в світле майбутнє?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector