Директриса школи побила 6-річну дівчинку веслом, але залишилася без покарання

Директриса Мелісса Картер стала причиною виникнення суперечок в Інтернеті через вірусне відео, на якому вона б’є 6-річну дівчинку веслом. Згідно з повідомленнями, директриса Центральної початкової школи таким чином вирішила покарати ученицю, яка подряпала комп’ютер.

Мабуть, інцидент стався після того, як Сесілія Селф – адміністратор школи, повідомила матір дівчинки, що для покарання її дочки може використовуватися невелика лопатка. Через мовний бар’єр розгублена мати все одно пішла до школи, щоб засвідчити покарання і записати все на камеру, яка була захована в сумочці.

Бренд Пробінські-адвокат жінки, заявив, що його клієнтка – іммігрантка без документів. Вона боялася депортації, тому не розуміла, як реагувати в такій ситуації і які у неї є права в цій країні.

Вона була розгублена щодо своїх прав і того, що вона повинна робити. Жінка не знала, чи мали вони право бити її дочку. На мій погляд, це злочин. Те, що сталося, – варварство, це обурливо. Тілесні покарання вже давно повинні бути заборонені.

Річ у тому, що в деяких округах штату Флориди такий вид покарання учнів дійсно дозволений. Але в Хендрі, де стався інцидент, вони заборонені. Жінка написала заяву до поліції на Картер і Селф, але шериф округу Хендрі Стів Уідден заявив, що після перегляду відео “не побачив моменту злочину”.

Крім цього, в службовій записці прокуратури штату також зазначено, що використання весла для покарання дитини навряд чи призведе до смерті або серйозних тілесних ушкоджень.

Наразі розслідування триває, і Департамент поліції Клуістона запевнив, що вони “старанно працюють над забезпеченням дотримання прав усіх сторін у цьому питанні”.

Ви за чи проти тілесних покарань? Як вважаєте, який метод був би більш дієвим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector