Дивовижні надздібності знаків Зодіаку

Давайте розглянемо представників зодіакальної плеяди, щоб дізнатися, якими езотеричними здібностями може володіти представник певного знаку Зодіаку.

Якщо ви думаєте, що час магів і чаклунів канув в лету разом з казками Вільгельма Гауфа, ви глибоко помиляєтеся. Магія як і раніше жива і часом постає перед нами у всій красіБільш того, практично кожна людина на Землі може похвалитися тими чи іншими здібностями, просто не всі припускають, що у них є магічний потенціал, а якщо і припускають, то не вміють ним користуватися.

Давайте розглянемо представників зодіакальної плеяди, щоб дізнатися, якими езотеричним здібностям може володіти представник певного знаку Зодіаку.

Овен

Овни володіють просто шаленою енергетикою. Ніби природні акумулятори вони здатні заряджати навколишніх, пробуджуючи в них активність і налаштовуючи на роботу. Це не здасться вам дивним, якщо ви придивитеся до Овна. Він працює весь день як заведений, і люди навколо нього намагаються не відставати, проявляючи максимум активності. Правда слід врахувати, що Овен здатний заряджати людей не тільки позитивною, але і негативною енергією. А наслідки від руйнівної енергії Овна можуть бути непередбачуваними.

До того ж, Овни володіють телепатичним мисленням. З цими людьми частіше за інших відбуваються незрозумілі збіги. Дивовижні знахідки і вдалі збіги обставин для Овнів – звична справа.

Телець

Магічний талант Тельця криється в здатності притягувати до себе гроші і фінансову удачу. Варто особистостям, керованим Венерою, тільки подумати про гроші і почати візуалізувати їх, як тут же з’являються цікаві варіанти заробітку і залучення фінансів. Тельці неймовірно успішні у всіляких лотереях, при грі в автомати і казино. Існує думка, що гроші «липнуть» до Тельців, а тому аферисти всіх мастей намагаються триматися поруч з представниками даного знака, щоб з їх допомогою «схопити удачу за хвіст».

Крім того, Тельці дивним чином взаємодіють з травами. Рослини рятують цих людей від недуг, попереджають про небезпеку, а при правильній дії, можуть навіть допомогти дізнатися майбутнє.

Близнюки

Надздібностями Близнюків можна назвати їх дар переконання. Ці люди здатні переконати кого завгодно і в чому завгодно. Потрапивши під вплив Близнюка дуже складно залишитися самостійною особою. Ця людина буде нав’язувати вам власні переконання і змушувати робити те, що йому потрібно без будь-якого фізичного впливу. Можливо, цьому сприяє неймовірне вміння маніпулювати фактами, перевертаючи ситуацію так, як вигідно Близнюку.

Не варто скидати з рахунків і справжню магію, якою володіють підопічні Меркурія. Будь-які змови або молитви, вимовлені Близнюком, несуть в собі величезну силу і можуть завдати людині непоправної шкоди.

Рак

Сильна сторона Раків – екстрасенсорика. Особистості даного знака тонко відчувають навколишніх людей і точно знають, хто може принести їм користь, а від кого варто було б триматися якомога далі. Напевно, саме тому Раки так спритно уникають небезпечних ситуацій, і навпаки, тримаються поруч з людьми, які можуть забезпечити їм комфортне і забезпечене життя. Більш того, в дітях Місяця сильний магічний початок, а значить, при правильному підході і вивченні окультних наук з Раків може вийти сильний білий маг.

Раків можна назвати справжніми «провидцями». Бачення майбутнього приходять до цих людей у ​​снах. Раки рідко бачать сни і погано запам’ятовують їх, але якщо вчасно записувати свої сновидіння і навчитися розшифровувати їх, можна правильно планувати своє майбутнє і уникати безлічі неприємностей.

Лев

Левам пощастило народитися під заступництвом Сонця. А цей факт наділяє представника даного знака особливим захистом. Лев надійно захищений від всіляких прокльонів, але що ще важливіше, може ставати щитом для людей, яких він щиро любить і поруч з якими знаходиться більшу частину часу. До слова, особистості даного знаку можуть перетворити пересічну річ в потужний оберіг і дієвий амулет, який буде приносити користь людям. Причому особливо сильні амулети виходять з бурштину.

Крім іншого, Леви – щасливчики. Їм благоволить Пані Фортуна, а тому Леви часто роблять дивовижні знахідки, регулярно виграють в лотерею і виходять без втрат із ситуацій, які для інших закінчуються фатально.

Діва

Володарі аналітичного складу розуму, Діви нерідко виявляють свої надздібності в ворожінні на картах Таро або хіромантії. Варто лише розвинути свій дар і ці особи можуть без особливих зусиль бачити свою долю і долю будь-якої людини, яка звернеться до них за допомогою. Крім того, у Дів феноменальні здібності до заняття нумерологією або астрологією. Правда, особистості, керовані Меркурієм володіють занадто слабким захистом від негативного впливу, а значить, кожен представник даного знака повинен мати при собі потужний оберіг.

А ще Діви сильні в нетрадиційній медицині. Їм дісталася здатність лікувати і відновлювати людей, використовуючи для цього силу природи, а значить, при правильному підході ці особистості можуть стати справжніми лікарями і принести немало користі навколишнім людям.

Терези

Представники знаку Терези краще, ніж будь-хто інший, відчувають зв’язок людини з природою. Ця унікальна здатність дозволяє Терезам використовувати могутню силу природи для допомоги собі та іншим людям. Наприклад, особистості даного знаку можуть лікувати людей від перепадів атмосферного тиску і магнітних бур, холодової алергії і морської хвороби. Терези можуть працювати з білою магією, усуваючи наслідки діяльності чорних магів і створюючи захист від негативних програм. Особливо ефективні ритуали, що проводяться Терезами на вулиці, адже в цьому випадку вони посилюються стихіями природи.

Терези прекрасно відчувають силу каменів і дорогоцінних металів. Ці особистості можуть навчитися виготовляти з каменів справжні амулети і магічні атрибути для свого захисту і допомоги навколишнім. При цьому Терези не повинні відмовляти людям в їх проханнях, адже в іншому випадку їх дар може зникнути.

Скорпіон

Скорпіон володіє справжніми екстрасенсорними здібностями, а якщо говорити прямо, він бачить людей наскрізь. Обдурити цю людину неможливо – за зовнішніми ознаками, за інтонацією або просто завдяки своєму дару, Скорпіон відразу розпізнає брехню. Більш того, він заздалегідь знає, про що йому скаже людина. Не дивно, що володіючи такими здібностями, підопічні Марса вміють натуральним чином управляти людьми, підпорядковуючи їх своїй волі.

Скорпіони мають здатність спілкуватися з духами, а значить, можуть просити їх поради або навіть допомоги. У тонкому світі ці особистості мають сильних покровителів, а тому надійно захищені від будь-якого магічного впливу. Водночас самі Скорпіони успішно користуються магією, причому, переважно чорною.

Стрілець

Стрільцям теж є чим здивувати навколишніх. Наприклад, з особистостей даного знаку можуть вийти справжні тлумачі снів. Стрільці володіють абстрактним мисленням і розвиненою інтуїцією, завдяки чому миттєво бачать найбільш вірний варіант тлумачення сну. Є у них і здатності до астрології. Стрільці можуть дати найбільш розгорнутий прогноз того чи іншого представника знаків Зодіаку.

З інших здібностей можна виділити здатність Стрільця до візуалізації. Представляючи власне майбутнє, особистості даного знака наближають себе до заповітної мети. Напевно, саме завдяки своєму дару підопічні Юпітера завжди домагаються свого.

Козеріг

У Козерогів надзвичайно сильний зв’язок з природою. І нехай на відміну від Терезів, вони не можуть ним керувати, проте прекрасно підживлюються енергією лісу, озер або гір. Більш того, від природи Козероги отримують мудрість, якою керуються протягом життя. Природа ж захищає підопічних Сатурна від впливу енергетичних вампірів і впливу негативних програм.

Що цікаво, захоплені Козероги з легкістю можуть освоїти старовинні магічні науки, такі як шаманізм, ритуали Вуду або магію друїдів. А враховуючи, що ці особистості частіше використовують ритуали чорної магії, з ними краще не ворогувати.

Водолій

У представників знака Водолій закладений найсильніший дар переконання. З огляду на те, що ці люди завжди прагнуть до світла і мріють зробити цей світ кращим, вони допомагають ближнім здійснити свою мрію. Якщо Водолій «попрацює» з людиною, та отримає позитивний заряд такої сили, що перед ним відкриються можливості, про які людина давно мріяла. Причому Водолій не зробить нічого надприродного, просто наповнить об’єкт впливу упевненістю і допоможе йому розкрити свій внутрішній потенціал.

Важливо сказати і про те, що Водолії є енергетичними вампірами. Часом, «приклеївшись» до людини, вони можуть робити вигляд, що допомагають їй знайти свою мрію, а насправді харчуються її енергією.

Риби

У представників знака Риби неймовірно розвинена інтуїція. Вони відчувають енергетику людей, уникаючи тих, хто може заподіяти їм біль, і дотримуючись тих, хто привносить комфорт в їхнє життя. Але що ще важливіше, Риби відчувають наближення позитивних і негативних подій, а значить, мають можливість підготуватися до проблем і зустріти їх у всеозброєнні.

Протягом усього життя Риби тягнуться до окультних наук, але осягають, переважно, чорну магію, яка дається їм набагато легше. А враховуючи, що Риби за своєю природою образливі і вразливі, свої магічні здібності вони схильні використовувати проти своїх кривдників.

А ви вірите в магію та надздібності людей?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector