Дочка мого чоловіка не хоче зі мною спілкуватися, і ось, на своє весілля вона батька запросила, а мене ні. Мене це нітрохи не зачіпає

Дочка чоловіка виходить заміж. Всі витрати на весілля молодята взяли на себе, в батьків брат кошти не хотіли. Все-таки люди вже дорослі, самі заробляють, так що нічого дивного.

Я завжди була впевнена, що нічого поганого цій дівчині я не зробила, батьки її розлучилися не через мене, я сім’ю не розбивала. Коли я познайомилася з чоловіком, він вже давно жив один і був офіційно розлучений.

Але все одно, його дочка не хоче зі мною спілкуватися, і ось, на своє весілля вона батька запросила, а мене ні. Мене це нітрохи не зачіпає. Правда. Це її проблеми.

Я вже якось обійдуся без спілкування з нею і без цього весілля. Просто чоловік мій не знає, що йому робити.

Без мене він йти не хоче, тому що це не добре щодо мене. І зі мною він піти не може, тому що затьмарити моєю присутністю такий знаменний день своєї дочки – теж недобре.

Він вирішив взагалі туди не їхати, привітати по телефону, подарунок перерахувати їй на картку і все.

Адже так теж не можна! Все ж таки не вісім дочок у нього. Одна єдина. І не поїхати на весілля? Не побачити її у весільній сукні?

Хоча мені здається, що дочка не дуже-то хоче його там бачити. Запрошує його одного, знаючи що один він не піде. Це як? Якби він їй потрібен був, запросила б з ким завгодно, лише б він прийшов. А так – якось дивно це все.

Якщо чесно, відпускати його одного мені не хочеться. Це інше місто, від нас їхати 5-6 годин на машині, значить десь йому доведеться там ночувати … Ні, мені це зовсім не подобається.

Я запропонувала йому інший варіант. Ми з ним разом поїдемо відразу до РАГСу, де вони будуть розписуватися. Він один піде на урочисту церемонію, а я просто посиджу в машині і почекаю. Мені це не соромно, не образливо жодного разу.

Після церемонії, він привітає молодих, вручить їм подарунок прямо там, потім вони всі поїдуть в ресторан, а ми зі спокійною душею поїдемо додому.

Ну а що? У найважливіший момент він побуде поруч з дочкою, побачить свою красуню в весільній сукні, сфотографується з нею, привітає. Це ж варто того, щоб їхати на машині 6 годин туди і стільки ж назад? А повеселитися вони і без нього зможуть.

А я навіщо поїду? Ну так … дорога далека, що б йому не нудно було. 

Нормальний варіант? Як думаєте?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector