Доля щедра до тих, хто твердо вирішує бути щасливим

Нещодавно я записалася на курси англійської мови. Ви не уявляєте, яким було моє здивування, коли серед всіх інших молодих учнів я побачила дорослого чоловіка, навіть дідуся. На вигляд йому було близько 60 років. 

Перед заняттям ми перекинулися кількома словами і почали говорити про своїх дітей:

– Ви не повірите, але у мене п’ятеро дітей, – сказав чоловік.

– Справді? Це багато! – здивувалася я.

Потім він поділився зі мною своєю історією життя. Весілля з дружиною вони зіграли в юному віці. Згодом на світ з’явився їхній син. Чоловікові довелося багато працювати, щоб його родина ні в чому собі не відмовляла. Він зранку до ночі проводив на роботі, а коли відкрив власний бізнес, то усі сили направив туди. Про жоден відпочинок чи нормальний сон не було й мови. І лише коли його син вступив в університет, він зрозумів, що їх з дружиною більше нічого не пов’язує в емоційному плані. 

– Мов грім серед ясного неба до мене пройшло усвідомлення того, що я все життя за чимось гнався, але так і не зміг стати щасливим. У сорок років я не розумів, в чому сенс мого існування. Жодної мети, бажань, цілей чи мрій. 

Якось мені в руки потрапила цікава книга. У ній розповідалося про те, як головний герой складав три списки бажань. У першому – цілі на найближчих декілька років. У другому – плани на життя, а в третьому – перелік справ, які б він хотів виконати, якби йому залишилося жити всього пів року. Після прочитаного я цілу ніч не міг заснути, адже в голові крутилися думки навколо моїх бажань.

Я дійшов висновку, що мені не подобається моя робота. Бізнес забирав багато сил та енергії, тому я продав його. Натомість мені вдалося відкрити маленьку справу, яка вимагає менше зусиль, але приносить стабільний дохід. З дружиною ми розлучилися, а для матері я купив квартиру неподалік. Мені хотілося, щоб ми мали змогу бачитися якомога частіше. Через два роки я одружився вдруге, а через три став батьком донечки. Потім народилася ще одна дівчинка, а після неї двоє богатирів.

Зараз доньки вчаться у старшій школі. Днями вони прийшли до мене з домашнім завданням з англійської мови. Я ніколи її не знав, бо в школі ми вчили тільки німецьку. Це змусило мене додати ще одне бажання до мого списку. 

Через рік чоловікові вдалося навчитися вільно говорити англійською. Він освоїв базовий рівень знань з нуля. 

Його приклад продемонстрував мені, що ніколи не пізно втілювати свої мрії в реальність. У будь-якому  віці можна змінити своє життя, здобути нові знання та вміння. Головне слухати своє серце і робити те, що приносить задоволення.

Пам’ятайте, що доля винагороджує тих, хто твердо вирішує бути щасливим.

А як ви вважаєте, чи може бути запізно для змін у житті?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector