Довжина волосся здатна розповісти про ваш характер та всі секрети

Наше предки вірили, що волосся володіє певною силою та може багато чого про вас розповісти. Деякі вчені досі сперечають щодо певних магічних властивостей волосся, однак вважають, що довжина зачіски жінки може показати її смаки, характер, вподобання. Навіть є жарт, що жінка змінює свою зачіску після того, як у житті трапляються кардинальні зміни. 

1. Стрижка “під хлопчика”:

У вас дуже багато життєвої сили та енергії, якою ви з радістю поділитися зі всіма друзями. Ви ніколи не робите поспішних висновків, ретельно обдумуєте свій кожен крок. Найголовніше цьому світі – родина, ви здатні на все заради їх щастя та добробуту. Колеги поважають на роботі та часто звертаються за порадою, адже вважають, що саме ви – лідер у команді. 

2. Зачіска боб-каре:

Ви дуже елегантна жінка з витонченими манерами справжньої панянки. Маєте надзвичайно добре та турботливе серце. А ще велику харизму, яка приваблює чоловіків та завойовує їх увагу. Але не варто поспішати – жінка часто випробовує кавалера на міцність, адже хоче бачити біля себе мужнього та витривалого чоловіка. Тому варто довго боротися за її увагу та любов. Такими жінками досить важко маніпулювати, адже вони завжди слухають свій внутрішній голос. 

3. Подовжене каре, яке прикриває плечі:

З ними цікаво проводити час та вони з радістю готові до нових пригод. Також завжди підтримають у складній ситуації та даватимуть чудові поради, немов справжні психологи. Ніколи не покинуть свого друга у скрутному становищі. Здається, що такі жінки дуже тендітні та їх легко образити, але ви помиляєтеся. Насправді, у них сильний характер та вони можуть дати відсіч своїм кривдникам.

4. Довге волосся:

Такі жінки дуже романтичні та тендітні. Не будуть терпіти брехню та лицемірство. Вони не тримають довго образи у своєму серці та швидко пробачають. Однак, потім з обережністю ставляться до тих людей, які підірвали їх довіру. А ще у них дуже високо розвинена інтуїція і варто дослухатися до їх думки. 

А ви як вважаєте? Чому? Чи співпадає опис з вашим характером? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector