Дужe пoтужнa icтoрiя прo гнiв, який знищує нac зceрeдини! Вoрoття нaзaд нiкoли нeмaє!

Ось чому двічі подумайте, перш ніж на когось розгніватися. 

Дівчина приїхала в аеропорт. У неї був запланований рейс, але літак затримувався. Вона вирішила, що варто провести ці кілька годин з користю і купила собі книгу й коробку печива. Потім знайшла вільне крісло у затишному куточку, де й примостилася.

Поруч було вільне місце, де стояла коробка з печивом. А на наступному кріслі сидів чоловік зі журналом в руках. Вона відкрила печиво і взяла одне, а чоловік й собі запхав руку в коробку. 

Дівчині це дуже не сподобалося. Її обурило, що незнайомець навіть не питав дозволу. Вона продовжувала читати, але кожного разу, коли брала печиво, чоловік робив те ж саме слідом за нею. Дівчину це не на жарт роздратувало, але вона мовчала, щоб не влаштовувати сварки серед аеропорту. 

Коробка помалу спустошувалася, поки на дні не залишилося останнє печиво. Дівчина замислилася: «Що ж тепер зробить цей нахаба?»

А він ніби почув її думки й потягнув руку до цього печива і, розламавши його навпіл, запропонував одну частинку дівчині. Однак у неї увірвався терпець і вона обурено пішла геть.

Згодом вона сіла в літак і відкрила рюкзак, в якому побачила…цілу коробку печива. 

Тоді вона зрозуміла, що її покупка увесь цей час була всередині, а незнайомий чоловік ділився з нею своїм печивом. Він робив це абсолютно безкорисливо, без гніву і з добрими намірами. У цей момент їй стало дуже соромно, але ситуацію вона виправити не могла.

Мораль: не варто гніватися, бо неправими можете виявитися саме ви. 

А як би ви на місці дівчини відреагували на таку ситуацію?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: