Фатальна помилка: маленька дівчинка знайшла бюстгальтер у татовій автівці

Маленькі діти часто говорять досить кумедні речі. Однак, інколи вони змушують батьків ніяковіти та втрачати дар мови.

Нещодавно молодий батько переконався, що у його донечки досить бурхлива фантазія. Одного разу дівчинка помітила цікаву річ, коли сиділа на задньому сидінні машини у кріслі. 

Потім доня розповіла мамі, що знайшла у татковій машині бюстгальтер. Звісно, що дружина одразу почала підозрювати його у зраді, адже знала – вона не залишає спідню білизну в авто. Впевнені, що чоловік почав серйозно нервуватися та стікати потом. 

Така знахідка може спровокувати великий скандал та навіть розлучення. Звісно, що після такого випадку здається, що жінка вже не буде довіряти коханому. Та і для маленької доньки їх сварка та розрив стала б великим ударом. 

Дружина вимагала від чоловіка пояснень щодо бюстгальтера у машині. Тому пара вирішила провести власне “розслідування”. Звісно, що вони взяли з собою доньку та пішли у гараж до автівки. 

Однак, згодом чоловік ледь не вибухнув зі сміху, коли доня взяла маску для обличчя та сказала, що це той самий бюстгальтер. Біла захисна маска для обличчя нагадувала одну чашку від спідньої білизни, тому вона так і подумала, коли побачила таку цікаву річ у машині.

My 4-y/o daughter tried to jam me up today. Kid: Mommy, why is your bra in daddy’s car?Me: What!?The Mrs hit me wit a killer side eye. She ain’t been in my car in weeksMe: Ain’t no bra in my car!!Kid: Ya huh, cup thingie with straps*we all go to garage & look in car* pic.twitter.com/3c4kItwnZO

— ManSitChoAzzDown (@AngryManTV) June 27, 2018

Звісно, що це досить кумедна та місцями навіть безглузда ситуація у родині. Спершу чоловікові не було так весело та і дружина хвилювалася – а раптом це правда? Уявіть собі, їх шлюб ледь не зруйнувався через бурхливу уяву донечки!

Навіть якщо ви знаєте, що цього не робили, то все одно інколи нервуєтеся та пітнієте. А такі переживання можуть сприйматися партнером як правда – ось ви й попалися на гачок! На щастя, така знахідка тільки всіх розсмішила до сліз. 

Чоловік вирішив написати про цей випадок у мережу Твіттер і швидко став популярним. Люди ділилися у коментарях смішними думками, розповідали про схожі ситуації та пересилали твіт іншим друзям. 

Ось так, завдяки уяві власної доньки історія поширилася інтернетом та стала улюбленою серед всіх користувачів. 

А які ситуації траплялися у вашому житті? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector