Фруктовий гороскоп: який ви фрукт по знаку Зодіаку

А чи знали ви, що знаки Зодіаку з легкістю можна прирівнювати до певних персонажів, героїв, пір року, а навіть і до фруктів!

Ну що ж, цікаво знати який ви фрукт? Гайда читати!

Овен – Персик

Персик – дуже апетитний та соковитий фрукт, який люблять всі. Проте, якщо його їсти з особливим апетитом, то можна дуже легко забруднитися, адже сік летить на всі боки. У Овена сік – це характер та емоційність. Вони не вміють контролювати себе у нестандартних ситуаціях. Легко піддають паніці та страху.

Телець – Груша

Груші є різні. Тому, кожен може знайти собі потрібне до смаку. Так, може здатися, що вони дуже схожі, проте навіть у одного дерева часто бувають різні на смак фрукти. Так само і Тельці. Вони наче звичайні, нічим не відрізняються від інших, але у кожній життєвій ситуації вони проявляються інакше.

Близнюки – Вишеньки

Близнюки – ви завжди дуже апетитно-красиві. Проте, у вас дуже перемінливий настрій. Ви то кислі, то солодкі. Все залежить від клімату довкола вас. Забагато опіки – погано, а якщо замало – дуже погано. Вам важко визначитися, що для вас дійсно добре.

Рак — Апельсин

З вами легко спілкуватися, ви часто душа компанії. Так, як апельсин – до смаку абсолютно для всіх. Вас не можливо не любити.

Лев — Дуріан

Мабуть, вам важко зрозуміти, що це на фото. А це – дуріан, що символізує Левів.

На смак цей фрукт не схожий на жоден, він не типовий, тому його часто називають царем над усіма іншими фруктами. Нічого не нагадує? Саме Леви завжди прагнуть бути найкращими.

Діва — Виноград

Виноград красивий та розкішний тільки тоді, коли за ним правильно доглядають і впорядковують. Діви ж, постійно стараються підтримувати чистоту фізичну, моральну, тілесну. Вони дуже педантичні та правильні.

Терези — Мандарин

Мабуть, ви теж досить довго вибираєте найкращі, хороші мандаринки. Все має бути ідеальним – ціна, смак, стан шкірки та розмір. Терези роблять такі вибори у всьому і з усім. Вони природжені аналітики, тому ніколи не роблять необдуманих рішень.

Скорпіон — Лимон

Мало сміливців може з’їсти весь лимон за один раз, проте є і ті, хто не уявляє свого життя без лимонів. Тому, Скорпіонів можна прирівнювати з лимоном. Не всі їх витримують повністю, але є і ті, хто просто обожнює їх.

Стрілець — Папая

Стрільці – дуже екзотичний фрукт, адже вони не можуть всидіти на місці. Для них важливо багато подорожувати та дізнаватися щось новеньке. 

Часто, вони відкриваються лише обраним та якщо вони це вже зробили, то про них ніколи не забудеш.

Козеріг — Абрикос

Ви любите стабільність, тому про вас можна сказати, що ви дуже передбачувані. Одного разу поспілкувавшись з вами можна зрозуміти, що ви собою являєте. Так само і абрикоси – вони або кислі, або солодкі – третього немає.

Водолій — Полуниця

Вами всі насолоджуються, адже ви довгоочікувана соковита красива ягідка. 

У вас море ідей, креативності та сил, тому всі дивуються вашим діям та захоплюються.

Риби — Помело

Помело – це щось між апельсином та грейпфрутом, тому далеко не всім подобається цей фрукт. Так само і з Рибами. Дехто не розуміє їхнього дивацтва та не сприймає серйозно, але є і ті, хто розпробував та щиро полюбив спілкування з цією людиною.

 

Завжди варто пам’ятати, що кожна людина прекрасна по своєму, тому любіть усіх та поважайте!

А який ви фрукт?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector