Галина Петрівна в гостях у свого одруженого сина Миколи буває не дуже часто, боїться набриднути

– Одного разу я прийшла до сина з невісткою в гості. Дивлюся, а на столі стоїть брудний посуд. Хотіла допомогти і помити його, але Юля зупинила мене, – розповідає Галина Петрівна. – Вона сказала, що це Микола залишив і він сам повинен за собою прибрати. Тепер вона не миє за ним посуд і одяг не пере. Каже, що набридло йому прислуговувати. Та хіба в сім’ї так годиться?

Свекруха рідко приходить в гості до свого сина, бо не хоче надокучати молодим. Однак хоча б раз на місяць вона мусить побачити свою онучку.

Юля вже два роки сидить в декреті. Галина Петрівна пропонувала свої послуги няньки, але невістка відмовилася.

– Вона молодець, бо сама встигає і дім тримати в порядку, і за дитиною доглядати, – ділиться Галина. – У неї завжди прибрано і вимитий до блиску посуд. Я здивувалася, коли побачила ті брудні тарілки, але виявилося, що це вона проводить виховні роботи.

Микола працює на великій фірмі і отримує пристойну зарплатню. Майже вся сума йде в сімейний бюджет. Лише незначну частину він залишає собі на проїзд та обіди.

Після роботи Микола віддихає.

Він повертається о 8 годині вечора і сідаю за стіл, який накриває до його приходу дружина. Поки чоловік вечеряє Юля розповідає про те, як у неї пройшов день і як справи у дитини. Потім він встає і йду в спальню, де лежить з ноутбуком поки не засне. 

Жінку така поведінка обурює.

– Хіба він не повинен мені допомагати? – скаржиться невістка свекрусі.- Я також цілий день на ногах. І за дитиною доглядаю, і порядки наводжу, і готую, і прасую. На Миколу завжди чекають чисті вигладжені сорочки і тепла вечеря, а він не може навіть тарілку за собою прибрати. Те, що він працює ще не означає, що решту часу можна байдикувати. Коли я ходила на роботу, то встигала куховарити і чистоту підтримувати. складний робочий день не був для мене виправданням. Складається враження, що вдома немає чоловіка, бо балкон не розібраний, гачки повісити нікому і шви у ванній замазати теж. 

Юля постійно нагадує про це Миколі, а він лише схвально киває, але нічого не робить. На вихідних він також знаходить купу відмазок: то стомлений, то зайнятий. то не має настрою.

– Мій терпець увірвався, – далі розповідає Юля. – Я сказала йому, що тепер мити посуд і прати одяг буде самостійно. Я тут не наймалася.

Їхня сім’я вже декілька днів живе за цими правилами. Лише сьогодні Микола не встиг зранку за собою прибрати, бо дуже поспішав. Однак його дружина принципово не буде виконувати його обов’язки. Нехай вчиться поважати чужу працю.

Галина хотіла захистити сина і сказала, що в невістки є багато часу в декреті, тому вона б могла вже вимити ті тарілки.

– Декрет дають, щоб мати могла доглядати за своєю дитиною, а не за чоловіком! – різко відрізала Юля.

Можливо, жінка має рацію. Дитина також спільна, але всі обов’язки на ній. Хіба чоловік не може брати участь у веденні побуту? Хоча Микола фінансово забезпечує сім’ю і все зароблене віддає дружині.

Чи повинен чоловік допомагати своїй дружині у побутових справах?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector