Голос чоловіка Катя чула прекрасно. Сумнівів не було, він сказав неправду. Ніякого відрядження немає, а він ось тут за стінкою у ефектної сусідки. Катя годину намагалась хоч трохи заспокоїтись, але не витримавши таки полетіла до сусідчиних дверей

Це трапилося з моєю найкращою подругою. І, якби вона сама мені цього не переповіла, то я б і не повірила, що так може бути. 

У них завжди була напрочуд дружня сім’я, якій деякі навіть трохи заздрили. Мовляв, от із чоловіком пощастило. Втім, не так сталося, як гадалося.

Декілька днів тому знайома зі своїм чоловіком переїхала до нової квартири. Вони якраз закінчували ремонт і щойно перевезли всі речі. Будинок ще не був цілком заселений, але деякі сусіди вже віталися з новими мешканцями, пересікаючись з ними на сходах. 

А просто за стінкою жила така собі ефектна блондиночка, на яку не можна було не звернути уваги. чи то зовнішність манила, чи короткі спідниці впадали у вічі. Суть одна: моя подруга помітила новоспечену сусідку одразу.

Ясна річ, що чоловік моєї знайомої і сам задивлявся на красуню. Але нічого незвичайного моя коліжанка в цьому не бачила. Він же порядний сім’янин. У нього двоє дітей. До того ж у відрядження якраз  збирався. Ні про що погане подруга й подумати не могла.

Доки коханого не було вдома, сходила з дітьми до парку розваг, погуляла містом, купила продуктів. Ввечері вклала чад спатки і сама нарешті лягла в ліжко. 

Почала дрімати, але зі сну її вирвав голос чоловіка. Прокинулася. Оглянулася. Поруч нікого не було. 

Подумала спочатку, що їй здалося, доки той знову не донісся із сусідньої кімнати. А сусідня кімната була через стінку. Себто належала довгоногій красуні, про яку вже йшлося вище.

Дівчина розгубилася. Раптом збагнула, у яке відрядження подався її чоловік. Не могла тільки змиритися, що він робив це у неї під носом. Вона ж йому так вірила… У них діти.. Шлюб…

Подруга місця собі не знаходила. Снувала з кімнати в кімнату, намагаючись зібрати думки в одну купку. 

Так хотілося ввірватися у квартиру сусідки і висловити все, що вона про неї думає. А тоді зі спокійною душею подати на розлучення, маючи докази зради. 

Втім, щось таки не давало їй цього зробити. 

Так минуло пів години. 

Знайома впала у крайнощі: то за сковорідку хапалася, то сльози до знемоги лила. Старалася тільки дітей не розбудити. Їм цього бачити не слід.

Потім схопилася за телефон і почала набирати чоловіка. Хотіла почути його безсоромні виправдання. Але той був поза зоною доступу.

Дівчина знову розревілася.

Потім спробувала зібралася духом. Придумувала, що завтра скаже вже майже колишньому чоловікові. Вискаже, що не очікувала від нього подібного і подасть заяву до РАЦСу.

Усе це відбувалося під супровід усе тих же звуків з-за стінки. Це не давало дівчині сконцентруватися. 

Непомітно минуло ще пів години й жінка не витримала. Вона схопилася з ліжка й кинулася до квартири нахабної сусідки.

Жінка почала з усіх сил стукати у двері знайомої. А коли та відчинила, ввірвалася в дім без дозволу власниці.

– Де він? Га? Де мій чоловік, кажу?

Вона побігла на кухню, звідки лунав чоловічий голос і, ступивши на поріг, завмерла. 

Напроти вікна сидів зовсім незнайомий мужчина. Його моя подруга точно бачила вперше. 

– Я… вибач..

Дівчині було так соромно. Вона навіть не встигла нічого пояснити сусідці. Просто вибігла з її квартири, залившись червоними фарбами, мов печений рак. 

Наступного ранку з відрядження примчав чоловік. Він перепрошував, що не відповідав на дзвінки. Телефон був вимкнений. Потім не було мережі. Але, як тільки все відновилося і той помітив стільки пропущених від дружини, то подумав, що трапилося щось погане. Кинув все і якнайшвидше примчав до жінки.

Дівчина знову розплакалася.

Вона розповіла коханому, що трапилося. Як вона його підозрювала у зраді і готова була на розлучення подати, як увірвалася до чужих людей з криками й навіть не перепросила. Розповіла все. І почала просити вибачення.

Але, на щастя, чоловік моєї подруги був дуже порядним та розумі.чим парубком. Він і справді їхав у відрядження.

А зараз заспокоював дружину. Казав, що нічого поганого не трапилося. І таке буває. Навіть подарував коханій букет троянд, щоб та вкотре переконалася, що окрім неї йому ніхто не потрібен.

Чи зраджували колись Вам?

Чого терпіти у власних стосунках Ви точно не змогли б?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector