Головне табу для кожного зі знаків Зодіаку

У кожної людини є свої причини для своїх табу. Переважно це ті речі, про які в нас погані враження зі свого досвіду. Ми маємо різні погляди, різні думки, різні цінності. До речі, це залежить від знаку Зодіаку.

Овен

Табу Овнів — попросити про допомогу. Їхня гордість ніколи не дозволить їм цього зробити, хоча чекають, щоб їм хтось сам запропонував допомогу. Але просити — не для них. Хіба роздавати накази.

Телець

Телець ніколи не буде нехтувати своїми інтересами, хоча розуміє, що інколи так буде краще, але цей варіант точно не для них. Нехай цим займаються інші.

Близнюки

А Близнюки точно не з тих, які взагалі будуть працювати. Хіба те, що хочуть і тоді, коли хочуть.

Рак

Зрада — точне табу Раків.Вони дуже цінують своїх рідних і образи — недопустимо.

Леви

Вони ніколи не будуть стримувати своїх емоцій, виливати душу — їхнє хобі. Нехай всі навколо знають, що там у Левів на душі.

Діва

Справжні поціновувачки ідеальності, вимагають це не лише від себе і свого навколишнього простору, а й від усього свого оточення.

Терези

Дуже спокійні і душевні люди. Вони обожнюють бути наодинці з собою, слухають свою підсвідомість. А спілкуватись у такі миті гармонії вони з вами точно не будуть.

Скорпіон

Ніколи не пробачать вам помилки, навіть найменшої. Давати вам якісь шанси — точно не про них. Кожна дрібниця неправильна може стати останньою, після того ви Скорпіона не побачите. Навіть якщо вони вам усміхнулись, не думайте, що це хороший знак.

Стрілець

Вони не знають, що таке тактовність, етика, ввічливість. Вони не фільтрують ні сказаного, ні зробленого. Стримувати себе — не для них.

Козоріг

Вони не ініціативні. Спокій і стабільність — їхня зона комфорту.

Водолій

Як і Діви, прагнуть вдосконалення. Вони постійно чекають цього від інших. Я склав стандарти — а ти, будь ласкавий, дотримуйся їх.

Риби 

Зона комфорту — їхнє життя. Нічого особливого робити для змін вони не будуть, нехай все пливе за течією.

А ваші табу збіглись?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector