Гормон, який зберігає молодість: натуральна таблетка від старості!

Хто із жінок не хоче завжди виглядати молодо та прекрасно?

Так, ми вже змирилися з тим, що час постійно кудись поспішає і ми з кожним днем змінюємося і наша краса по трохи стає інакшою.

Та джерелом молодості є певний гормон, що називають – мелатоніном. У людей, що мають шкідливі звички, погане харчування та не нормований сон він витрачається скоріше, тому вони та старіють значно швидше.

А вчені вже давно говорять про те, що мелатонін є гормоном молодості й саме він може продовжити нам життя.

Мелатонін виробляється у нашому мозку під час сну, але найсприятливіший час для його формування – від 23.00 до 3 ночі.

Хоч і  процес старіння починається після 25 років, та дбати про себе варто і раніше. Старіння несе за собою масу захворювань, тому так необхідно зберігати у собі необхідну кількість мелатоніну.

Секрет молодості! Як поліпшити вироблення мелатоніну

Софі Лорен – відома акторка, яка підкорила усіх своєю довговічною красою постійно говорить про те, що її найкращий друг – сон. Завдяки йому вона завжди так гарно виглядає. Засинає о 21.00 год, а прокидається о 6 ранку.

Та не тільки Софі говорить про те, що сон є основою жіночої краси. Науковці та дослідники теж підтверджують те, що мелатонін починає вироблятися о 21.00 приблизно, але найбільше його під час сну о 22.00 – 02.00 год.

Тому, лягайте вчасно спати, аби завжди бути прекрасною.

2.У їжі теж є мелатонін. Наприклад, у: молоці, морепродуктах, м’ясі птиці, рибі, печінці, яйцях, сирах, вівсянці, запеченій картоплі, овочах, арахісі, гарбузовому насінні, фініках та бананах.

3. Будь-які стреси притуплюють вироблення мелатоніну, тому важливо постійно знімати напругу, медитувати та розслаблятися.

4. Будь-які напої, що містять хоч трішки кофеїну не можна вживати перед сном, або після 18.00. Деякі лікарські препарати теж не можна пити дуже пізно перед сном, адже вони пригальмовують вироблення мелатоніну у сні.

Можна випити склянку молока з медом і лягти спати.

5. Провітрюйте кімнату перед сном і за дві години до сну не дивіться у монітори, екрани. Краще почитайте.

6. Мелатонін також виробляють і синтетичним шляхом у таблетках чи вітамінах. Та важливо, аби вам курс прописав лікар спеціаліст

7. Якщо займатися фізичними навантаженнями хоча б по 1 год на день, то ви відчуєте, як ваш сон покращиться, а зовнішній вигляд стане привабливішим.

8. Старайтеся правильно харчуватися та уникати шкідливих звичок.

Якщо підтримувати мелатонін у нормі, то ви почуватиметеся достатньо бадьоро, зовнішність значно покращиться, а також ви забудете про багато хвороб, які розвиваються з віком.

Мелатонін – справжній рятівник нашого життя.

Та не робіть ставки на те, що буде достатньо просто пити вітаміни. Просто дотримуйтеся вище написаних правил і у вас складеться усе, як найкраще.

А ви знали про гормон сну? У вас здоровий сон?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector