Гороскоп Фортуни: у чому щастить кожному знаку Зодіаку

До везіння всі відносяться по-різному. Одні відкидають існування Пані Фортуни, інші вірять в те, що народилися під щасливою зіркою, а треті не просто вірять, а й активно зазивають до себе удачу всілякими хитрощами і прикметами.

Існування удачі підтверджують і астрологи. За їх словами, для того щоб доторкнутися до удачі зовсім не обов’язково вигравати мільйони в лотерею. Просто кожному з нас щастить по-своєму. У чому виражається везіння кожного з представників знаків Зодіаку? Вам вже цікаво? Тоді читайте нашу статтю!

Овен

Овни – одні з тих людей, яким може пощастити буквально у всьому, чим вони захопляться. Найчастіше Овнам везе в бізнесі та управлінській діяльності. Цим особистостям з легкістю вдається вирішувати проблеми, які багатьом не під силу. До того ж, підопічним грізного Марса часто щастить з великими інвестиціями. Ці люди можуть умовити буквально будь-яку людину вкласти гроші у свій бізнес або вдало інвестувати кошти з подальшою віддачею. У тому, що вкладені Овном гроші обов’язково принесуть прибуток, можете не сумніватися. Це саме їх сфера везіння!

Телець

Тельці дуже люблять матеріальний достаток, а тому їм особливо приємно буде усвідомити той факт, що цим людям щастить в грошах. Дійсно, навіть коли Телець лінується або зовсім не працює, життя знаходить шляхи, щоб підкинути йому грошей, а значить, голодною ця людина не залишиться ніколи. Якщо ж підопічний Венери працює, то його будинок завжди буде повним достатку. А ще цим людям щастить у коханні. Тельці інтуїтивно вибирають собі в пару таких партнерів, з якими їм вдається прожити все життя душа в душу. Та й статистика підтверджує, що особи даного знака частіше інших щасливі в шлюбі.

Близнюки

Близнюки надзвичайно контактні особи, а тому не варто дивуватися, що цим людям щастить у торгівлі. Близнюки можуть продати що завгодно і кому завгодно, причому в будь-якій кількості і за вигідною ціною. При цьому особи даного знаку володіють неперевершеним чуттям, яке підказує їм, що можна купити, щоб потім вигідно продати. Крім цього Близнюкам часто щастить з цінною інформацією. Товариські і контактні, ці люди з легкістю дізнаються відомості, які дуже допомагають їм у житті. Бували випадки, коли своєчасно виведена інформація рятувала Близнюкам життя!

Рак

Ракам щастить на хороших людей. Почасти це пояснюється добродушним характером і душевністю представників стихії Води. У житті кожної людини бувають ситуації, коли їй потрібна допомога з боку, а Раки в цих випадках постійно знаходять підтримку інших людей. Та й для життя ці особи вибирають хороших партнерів, що не зраджують і люблять своїх Раків до божевілля. А ще особистостям даного знаку щастить у відкладанні грошей. Поки інші люди витрачають гроші на всіляку нісенітницю, Раки роблять черговий внесок в банку або купують ще одну скарбничку. І як їм вдається не «розбазарювати» гроші, невідомо нікому!

Лев

Ці особистості везучі на обставини. Його величність Щасливий Випадок точно дружить зі Левом, інакше як пояснити той факт, що абсолютна більшість знакових подій відбувається у цих людей завдяки щасливому випадку. Просто обставини сходяться так, що Лев несподівано опиняється в потрібний час в потрібному місці, в результаті чого його запрошують на високооплачувану роботу, дають цінні відомості або пропонують за безцінь придбати дорогі речі. Леви нічого не роблять для цього, удача сама йде до них в руки, і не інакше як везінням це просто не пояснити. До слова, непередбачені обставини дуже часто рятують Левів від глобальних втрат, а то і допомагають їм зберегти життя!

Діва

Відверто кажучи, Дівам щастить рідше, ніж іншим знакам Зодіаку. Тому цим людям доводиться домагатися всього важкою копіткою працею. Однак часом і цим особистостям посміхається Фортуна. Наприклад, Діви можуть забрати два останніх квитки на літак, завести корисне знайомство або навіть знайти скарб. Правда і в цьому випадку підопічні Венери не повірять, що всьому виною щасливий випадок. Вони всім розповідатимуть, що це не банальне везіння, а плід їх копіткої роботи і неймовірної завзятості. Що характерно, чим наполегливіші Діви у своєму прагненні, тим частіше з ними відбуваються такі приємні випадковості, а значить, частка правди в словах цих людей все ж є.

Терези

Кожен знає про те, що Терези постійно коливаються, роблячи вибір. Але мало хто замислювався, наскільки успішний вибір робить представник даного знака, коли йому належить прийняти непросте рішення. Виявляється, в 90% випадку Терези приймають правильне рішення, яке приносить в їх життя гармонію і достаток. Можливо, на це впливає чималий життєвий досвід Терезів і їх практичний розум, але не виключено, що правильність щоденного вибору Терезів криється в справжнісінькій удачі. Крім того, коли в житті Терезів трапляється несправедливість, через нетривалий час життя повертає цим людям сповна. І в цьому теж чимала заслуга Пані Удачі.

Скорпіон

Скорпіони – справжні магніти для людей. Але особливо їм щастить в спілкуванні з протилежною статтю. Особистостям даного знака трапляються дуже гарні партнери, які шалено люблять своїх Скорпіонів і готові для них абсолютно на все. Більш того, протилежна стать завжди приходить на допомогу підопічним Марса, наприклад допомагають у роботі, або ж матеріально. Протилежна стать з величезним бажанням приходить на допомогу Скорпіону, оскільки відчуває до нього симпатію і сильний потяг. Можливо, це навіть не везіння, а справжнісінька магія.

Стрілець

Життя любить Стрільців, а тому цим людям Всесвіт частіше за інших підкидає подарунки у вигляді несподіваних сюрпризів або щасливих випадковостей. Не можна визначити сферу, в якій щастить Стрільцю, Пані Удача пропорційно посміхається йому у всіх сферах життя. Тому особистостям даного знаку слід бути активним всюди, де є така можливість. Правда є одна дивна особливість, про яку повинні знати всі підопічні Юпітера. Якщо до них прийшла навіть невелика удача, чекайте, що кожен день буде приносити все нові і нові дивовижні подарунки. Удача зазвичай звалюється на цю людину як сніг на голову, і цей момент ні в якому разі не можна упускати.

Козеріг

Везіння Козерогів полягає в знахідках. Перш за все, це класичні скарби. Якщо звернути увагу, саме Козероги найчастіше знаходять дорогі речі, відкопують зариті скарби або натикаються на заховані речі. Можливо, чималу роль тут відіграє грунтовність і посидючість підопічних Сатурна, але те, що в знахідках Козерогів супроводжує удача, сумніватися не варто. А ще особистостям даного знака Фортуна допомагає в боях. Козероги дуже розважливі і до будь-якого бою підходять грунтовно підготовленими і максимально націленими на успіх. А Пані Удача лише допомагає цим людям завжди бути першими.

Водолій

Водолії – дивовижні особистості, яким щастить в починаннях. У представників цього знака величезні плани на життя, і якщо вони роблять хоча б крок в їх здійсненні, Пані Фортуна обов’язково допомагає їм довести справу до кінця і здійснити свою мрію. Просто придивіться до Водоліїв. Вони наполегливо йдуть вперед, навіть коли весь світ говорить, що задумане неможливо. І дивним чином їх задумки втілюються в життя! Крім іншого, Водоліям дуже щастить на отримання нових знань. Це цікаві особистості, які постійно отримують від життя уроки, перетворюючи їх в життєвий досвід. При цьому за отримані знання підопічні Урана навіть не платять.

Риби

Риби дружать з успіхом. За дивовижною випадковістю навколо цих особистостей завжди з’являються люди, які підтримують і допомагають Рибам, рятують їх і дають цінні поради. Підопічні Нептуна успішно використовують такі знайомства для того, щоб робити своє життя максимально комфортним. Взагалі Рибам нерідко щастить в різних сферах життя. Але є одна важлива особливість. Якщо цим представникам стихії Води щастить в одній справі, то в іншій – повний штиль. Наприклад, Рибам може пощастити в любові, але з фінансами будуть спостерігатися проблеми. Або Пані Удача може рятувати Риб від бід і нещасть, але не подарує їм успіху в справах.

А вам часто щастить у житті?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector