Х’ю Джекман і його чарівна дружина розійшлися!

Усі шпальта відомих видань просто мерехтять однією і тією ж новиною: селебріті Но Х’ю Джекман та його дружина – розійшлися!

Жвавому обговоренню ця пара піддалася, адже всі раніше вважали їх просто зразковими. Скільки років разом і ніколи ніхто не запідозрив їх у зраді чи ще якихось поганих вчинках.

Завжди щасливі та усміхнені, завжди трималися за руки та дивилися з вогнем в очах один на одного – сьогодні вже колишні чоловік та дружина.

Любов всупереч обставинам

Як не дивно, дружина актора старша за нього на цілих 13 років.

Вони розкрутили свій роман на знімальному майданчику ще у далекому 1995 році, тобто, 25 років тому.

Х’ю тоді було 27 років, тому він добре знав, що його зірковий шлях тільки розпочинається.

Жінці, яку звати Деборре було тоді вже 40 років Вона точно добре знала, що таке справжній успіх, адже знялася у багатьох стрічках, які прогриміли на весь світ.

Дебрре та Х’ю прозустрічалися всього 5 місяців і відразу зіграли розкішне весілля, бо тули впевнені, що разом вони на усе життя і почуття не згаснуть ніколи!

Погляд зі сторони

Молодого актора тоді ніхто не знав, але він відразу став секс-символом усього Голлівуду, адже прославився не тільки зірковим одруженням, але й через серйозну роль, яку йому якраз у той період дали.

Тоді, фани зірок поділилися на два табори: ті хто за цей шлюб і ті, хто проти.

Було навіть таке, що робили люди і публічні пропущення про те, що Джекман взагалі любить чоловіків, а одружився, бо не хоче, аби всі говорили про те, що він гей.

Сімейне життя

Варто зауважити, що ця парочка родом з Австралії, можливо, саме тому вони завжди на одній хвилі і завжди знають, що любов існує.

Також, вони знали, що ніколи не зможуть мати спільних біологічних дітей, але ніколи не засмучувалися через це.

На початку 2000 пара вирішала всиновити хлопчика, якого звати Оскар, а через 5 років взяли у свою сім’ю дівчинку, які звати Аву.

Так, з боку вони можуть виглядати досить дивно, про те, вони завжди щирі та усміхнені!

На святкуванні 24 річниці подружнього життя Джекман вирішив поділитися секретом міцних відносин:

Нема нічого складного. Ми всього-на-всього любимо один одного, поважаємо і готові до усього нового. Також, я захоплююся своєю дружиною. Її розумом, вмінням розподіляти час і з кожним днем ставати все кращою і кращою!

 

У ари надзвичайно багато заздрісників, тому часто розпускають чутки про їхнє розлучення, а ми ж цю інформацію спростовуємо і закликаємо не вірити у це!

Хіба настільки міцні стосунки можуть зруйнуватися?

Вони перевірені роками, жовтою пресою, тому навіть не хвилюйтеся і беріть з них приклад!

А ви знали про те, що ця пара така міцна?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector