Хитрощі для дачників – перелік корисних лайфхаків

Здавалось би, що тут складного – посадити та виростити рослину? Якщо ви бодай раз брались за цю справу, то сперечатись не будете: щоб бути хорошим дачником, необхідні знання та практичні навички. І чим більше ти досліджуєш тему рослин, тим більше хитрощів дізнаєшся. Тож, ми вирішили спростити вам завдання та зібрали перелік корисних порад від досвідчених городників.

Буряк

Із вирощуванням буряку, як правило, немає жодних проблем. Ця рослина неабияк витривала та невибаглива. Втім, кілька тонкощів таки варто враховувати. Перше – садити буряк варто у грядках на відстані від 15 до 17 см. І росте він краще, якщо поливати його часто “дощовим” методом. До того ж, не слід забувати про живлення мінеральними добривами. Найкраще буряк садити поруч із картоплею та помідорами.

Морква

А от із морквою вам доведеться добряче побігати. Допоки зелень не з’явиться, поливати її потрібно більш ніж вдосталь. Але коли паростки вийдуть із ґрунту – не чіпайте її два тижні. Виняток: надто посушливі дні. Завдяки цьому прийому коріння буде глибшим. Для покращення росту моркву можна поливати розчином солі та води (1 ст. л. на 10 літрів).

Горох

Прагнете збільшити врожай удвічі? Сійте горох поруч із гірчицею. А ще – не забувайте “підгодовувати”.

Огірки

Рослина, яку зустрінеш на кожній дачі без винятку. І якщо навчитись їх вирощувати правильно – упродовж сезону ви не придбайте жодного магазинного огірка.

Огірки вимогливі до вологи, особливо це проявляється у період цвітіння. Але таки краще поливати огірки частіше на завершальному періоді цвітіння – так плід буде більш соковитим.

У часи спеки поливу огіркам буде не достатньо. Варто також огірки обприскувати. Так, огірки надто чутливі. Впливає на їхній ріст зміна температури, брак вологи та неналежний догляд.

Цибуля

Цибуля – досить проста рослина для городників. Втім, і тут не обійшлось без кількох хитрощів. Насамперед, цибулини варто замочувати у воді за день до посадки. Друге – садити огірки потрібно до вологого ґрунту. Найкраще цибулю розміщувати поруч із морквою – так вони захищатимуть один одного від шкідників.

Кропива

Здається, навіщо вирощувати кропиву? Ніяких плодів, та ще й знайти можна під кожним парканом! Проте, як виявилось, кропива – це індикатор того, що ґрунт сприятливий для вирощування рослин. А от якщо посадити кропиву поруч із помідорами – можете забути про шкідників.

Скільки у нас тут дачників? Діліться власними хитрощами у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector