Хороший батько – той, хто ставить свою сім’ю на перше місце

Бути батьком – це не лише брати участь у зачатті дитини, але й її вихованні. 

І в сім’ї у нього набагато більше обов’язків, ніж просто дбати про матеріальне забезпечення родини, організовувати щорічні відпустки, оплачувати розкішні подарунки чи дороговартісне навчання у приватній школі.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він усвідомлює усі цінність сім’ї і ставить її на перше місце.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він приділяє рідним достатньо часу і ніколи не залишає їх у моменти труднощів. Він нізащо не опустить руки і буде боротися за свою сім’ю до останнього. Він не шукатиме собі виправдань і не переноситиме відповідальність на когось іншого.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він продовжує робити для своїх рідних все можливе, незважаючи на втому чи дискомфорт.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він дарує свою віддану і безкорисливу любов дітям, а ще йде на жертви задля сімейного благополуччя. Він надійна підтримка та опора.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він стає гідним прикладом для наслідування. Він завжди люб’язний, щедрий і справедливий. Він поважає жінок і шанує старших.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він вчить прививає своїм дітям такі чесноти, як терпіння, вірність, чесність. Його ніхто не зможе звинуватити у дволикості чи брехні. Він не використовує людей у власних цілях. Йому можна довіряти.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він вчить дітей поводитися ввічливо й порядно. З його вуст ніхто не почує поганих слів чи образ. У нього високий рівень самоконтролю, який допомагає уникати конфліктів і непорозумінь.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він не готовий проміняти сім’ю на хвилину тимчасово задоволення. Жодні спокуси не змусять його піти хибною дорогою. Адже родина завжди займає головне місце у його серці.

Звання батька можна присвоїти тоді, коли він мотивує і надихає кожного члена своєї сім’ї. Діти беруть з нього приклад і мріють піти його ж стопами, а він робить все для їхнього розвитку.

Справжній батько буде приносити радість й щастя. А усмішка на обличчі дитини стане сенсом його життя.

Справжній батько ніколи не дозволить своїм труднощам і негараздам впливати на становище рідних. Поганий настрій і робочі питання він буде залишати в стороні.

Справжній батько – це той, яким діти пишаються і захоплюються. Це той, кого не соромно назвати “татом”.

А яким ви уявляєте справжнього батька?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector