Хто справжній везунчик за знаком Зодіаку

Гороскоп Фортуни

Кожному з нас коли-небудь та й щастило в складній ситуації. Бувало й так, що траплялися провали з якихось невідомих причин. До кожного з знаків Зодіаку Фортуна ставиться по-різному.

Зірки змушують нас бути різними в усьому. Характер за знаком Зодіаку теж у всіх різний, не кажучи вже про такі речі, як удача. Хто ж найвезучіший з усіх нас?

Овен

Овни везучий в усьому. Цим людям щастить як в любові, так і в грошах. І в тій, і в іншій сфері це везіння цілком зрозуміле, бо Овни азартні і не бояться програвати, їм подобається сам процес гри, а результат є чимось вторинним. Не намагайтеся бути на них схожими – у вас все одно це не вийде.

Телець

Тельцям неймовірно щастить у коханні. І чоловіки, і жінки, народжені під цим знаком, розуміються в тому, як правильно спокушати людей. Це призводить їх і до фінансових перемог. Якщо Тельці достатні хитрі, то вони зможуть використовувати знайомства собі на благо завжди і всюди.

Близнюки

Близнюкам Фортуна допомагає не дуже часто. В основному удача чекає їх там, де виходу просто немає. Якимось неймовірним чином все повертається так, що вони виходять сухими з води. Наприклад, коли фінанси зовсім закінчилися, хтось дарує їм зайву тисячу. Близнюки – це якраз ті, кого часто називають халявниками.

Рак

Ракам дуже щастить в грошових питаннях, коли йдеться про те, куди вкласти наявні кошти. Це природжені бізнесмени, які завжди знають, як примножити свій капітал і не потрапити в боргову яму. Вони вміють заводити правильні знайомства. На початку життєвого шляху Раки знаходять друзів, які ніколи від них не відвертаються.

Лев

У Левів багато вад і слабкостей, тому Фортуна їм потрібна частіше, ніж іншим знакам. Удача балує їх людьми, які дарують Левам всю свою любов. У Левів багато друзів і завжди є кохана людина, але не тому що вони такі класні, а тому що так хочуть зірки і Всесвіт.

Діва

Дівам удача посміхається тоді, коли вони цього не очікують, але значно рідше, ніж іншим знакам Зодіаку. Це компенсовано їхніми вміннями і талантами доводити будь-яку справу до кінця. Діви вміють зберігати гроші, говорити тільки те, що потрібно, і розв’язувати війни тільки в відповідний момент. Такі собі стратеги і дипломати.

Терези

Ваги – це майже як Діви в плані везіння. Всесвіт обділив їх везінням багато в чому, але у них є один великий плюс. При народженні зірки дають Терезам якусь нереальну грацію і харизму. Це чарівність рятує їх від фіаско, допомагає в любові і просто приносить успіх.

Скорпіон

Скорпіони і від природи сильні, і удачливістю наділені по саму шию. Це виражається в тому, як вміло вони уникають проблем в складних ситуаціях. Якщо в офісну будівлю потрапить бомба, то виживуть тільки Скорпіони. Якщо настане кінець світу, то Скорпіонам доведеться відновлювати населення Землі.

Стрілець

Стрільцям неймовірно сильно щастить, причому це не залежить від того, що вони роблять. Їм досить чогось дуже сильно захотіти. Мине небагато часу, і вони побачать перші плоди своїх бажань. Їм можна позаздрити, оскільки їхня удача схожа з удачею Овнів, а в чомусь навіть їх перевершує.

Козоріг

Запитайте Козорога, чи не везе йому, і він відповість вам, що ні. В їхніх власних очах вони є мучениками і домагаються всього самі, хоча насправді все навпаки. Доля постійно дає їм шанс перемогти у відборі на хорошу посаду на роботі. У любові Козерогам теж везе, але вони цього частенько не помічають або не користуються шансами.

Водолій

Ще одні улюбленці долі. Водолії люблять ризикувати, за що доля нагороджує їх перемогами. У багатьох фільмах ви бачите героїв, які мудрі і знають дуже важливу інформацію, яку продають. Так ось, Водолії такі ж. Вони завжди на крок попереду, тому що знаю більше за інших. Як? Невідомо. Напевно, це удача.

Риби

Рибам щастить досить часто, однак Всесвіт майже завжди бере щось натомість у них. Якщо Риби не вгадують, в чому їм може не пощастити, то часто зустрічаються з труднощами. Невдачливими Риб назвати складно, але і улюбленцями Фортуни назвати теж язик не повернеться.

А ви везучі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector