Інколи чоловіки часто починають дуже бурхливо реагувати, коли їх дружина б’є машину, і найбільше хвилюються за своє авто, ніж за дружину

Інколи чоловіки часто починають дуже бурхливо реагувати, коли їх дружина б’є машину, і найбільше хвилюються за своє авто, ніж за дружину.

Розповідь чоловіка про свою дружину «автолюбительку» і реальну ситуацію, яка з нею сталася …

Днями ганяв в магазин. Біля магазину мою увагу привернула мила парочка. Чоловік років 35, і дружина приблизно 30. Я був шокований від того, що відбувається. Стоянка перед магазином, на ній штук 10 машин, люди ходять. Чоловік тицяє пальцем в крило машини і реально кричить на дружину. Причому кричить не соромлячись виразів! Курка і тупа дура, мабуть, були найбільш цензурними висловами.

Як я зрозумів, жінка десь примудрилася дряпнути крило. Я припаркувався метрах в трьох, але тієї подряпини розгледіти не міг, хоча і придивлявся.

Це наскільки ж треба любити свій автомобіль (не має значення якої моделі) і не шанувати свою дружину, щоб через таку дурницю влаштовувати такий цирк! Так чорт з ним, з цирком і з глядачами. Навіть вдома, при повній відсутності свідків, і то. Тобі машина дорожча від дружини? Дорожча ніж ваші відносини? Дорожча від своїх нервів, врешті-решт?!

Коли моя тільки-тільки здала на права, я дуже переживав за кожну її поїздку. Виїжджаєш – подзвони! Доїхала – подзвони! Повернулася додому – подзвони і скажи що все нормально! Все так і було.

Якось раз, повинна вона була кудись їхати. Чекаю дзвінка, а дзвінка немає … Повинна вже була повернутися, але не дзвонить!!! Дзвоню сам. На іншому кінці дроту сльози і соплі. Що я повинен був подумати?!

– Так, Сонце моє, заспокойся і відповідай на питання. Всі живі?

– Так.

– Сама не постраждала?

– Ні.

– Постраждалі є?

– Ні.

– Де ти? Я зараз під’їду.

– Я вдома.

Беру у боса службову машину, летимо додому.

На стоянці біля будинку стоять обидві наших машини. Залітаю додому, сльози, соплі.

– Давай розповідай!

– Я машину подряпала. – І в сльози.

– Чорт з нею з машиною. Сама як? Сильно вдарилися?

– Ні, я зі стоянки виїжджала.

– А ту машину сильно подряпала? Як власник? Протокол склали?

– Ні … … Я об твою машину подряпала. – І знову ніагарський водоспад.

Обійняв її і довго сміявся. Потім довго відпоювали її горілкою, погоджувався що це я мудак, і машину неправильно поставив.

Можливо не повірите, але я дійсно радів. Радів тому, що це всього лише подряпина, тому що машина виявилася моя, а не сусідська. Що таке подряпина на бампері?! Дурниця це в порівнянні з життям і здоров’ям близької мені людини.

Просто задумайтеся, що для вас дорожче, дружина чи машина? Ну, а якщо так вже шкода свою улюблену іграшку, то купіть їй свою, особисту, і нехай вона її б’є, як хоче. Як то кажуть, “Моя машина – хочу їжджу, а хочу перекидаюся”.

Удачі вам на дорогах. Автолюбителькам адекватних чоловіків, ну а чоловікам мудрості і розважливості …

А ви водите машину?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector