Інна народила дочку і ось тут свекруха стала зовсім іншою людиною. Жінка з будь-якого приводу діставала молоду сім’ю, причому більше від цього страждала Інна

Звичайно ж, для будь-якої матері рідне дитя – найкраще в усьому світі. Але деяким матусям властиво вже дуже переоцінювати свою дитину. Ось ця стаття саме про таку історію.

Сімейне життя на початку.

Коли Віталій та Інна тільки починали свої стосунки, сімейне життя здавалося безхмарним і яскравим. Після розпису молодим батьки подарували окреме житло, куди вони відразу ж і в’їхали. Все було як в казці, зовсім скоро дівчина вже була вагітна. Спочатку свекруха ставилася до Інни цілком нормально, не так, щоб як до дочки, але все ж і скандалів не влаштовувала.

Різкі зміни.

Інна народила дочку і ось тут свекруха стала зовсім іншою людиною. Жінка з будь-якого приводу діставала молоду сім’ю, причому більше від цього страждала Інна, адже Віталій був ідеальним чоловіком, який заслуговує кращої дружини. І так Інні діставалося то через неправильне виховання малятка, то готує мало і погано, то за чоловіком не доглядає. Свекруха взяла собі за звичку приходити до них, не попереджаючи, дозволяла собі перевіряти шафи, холодильник і навіть пробувати їжу.

Один з перших серйозних конфліктів.

Звичайно ж, дівчина була в розпачі від того, що відбувається. У родині все частіше траплялися конфлікти, сварки. У той час свекрусі було радісно від того, що у неї вийшло посварити молодих, ще й олію в вогонь поспішала підлити. Приводом для розлучення стало те, що Віталій, в силу своєї безініціативності, під час чергового скандалу став на бік матері, залишивши дружину без своєї підтримки і захисту.

Розлучилися.

Інна не витримала всього цього і їй нічого не залишалося, як подати на розлучення. А свекруха, звичайно ж, теж не сиділа, склавши руки, виявляючи всю свою зміїну натуру. Вона вносила розбрат в сім’ю, образливими словами обзивала Інну. Так свекрусі вдалося навіть переконати Віталія відмовитися бачитися з дочкою. Коли Інна намагалася донести свекрусі, що дитина ні в чому не винна, що дівчинка сумує за татом, жінка говорила – не народилася ще дитина Віталіка.

Інна була шокована такими словами, тому зовсім не контактувала з тієї сімейкою, забрала доньку і вони переїхали.

Плани на нове життя.  

План свекрухи був виконаний. Їй вдалося домогтися бажаного, а зараз її улюблений синочок був холостяком, не обтяжений дружиною і дитиною. Жінка спала і бачила, як з’являється дівчина, так, та сама, гідна такого ЧОЛОВІКА. АЛЕ охочі щось не з’являлися.

Як виявилося, Віталій був алкоголіком. Пив, не просихаючи. Але свекруха Інну про це не повідомила до весілля, а дівчина поводилася мудро і не розповідала нічого. Тому Інна і була жорсткою і сильною характером щодо чоловіка. Ну ось Віталій знайшов свободу від зобов’язань, ніхто йому не дорікав, а мати утримувала. Ідеальне життя, навіщо ж тепер пити?

Кінець історії з сумним підсумком.

До п’ятдесяти Віталій був уже стовідсотковим алкоголіком. Крім випадкових зв’язків, товаришок по чарці заради житла і вічного похмілля, нічого хорошого в його житті не було. Такої щирої дівчини, як колишня дружина, зустріти не вдалося, та й дітей не було. Так і залишився один. Ось тільки тепер свекрусі стало зрозуміло, яку помилку вона допустила. Вже жила б для себе і горя не знала, внучці б раділа. Та тільки тепер розслаблятися жінці немає коли – Віталік сидить без роботи, а годувати його треба. Але зате з дружиною вдалося розвести!

Що ви думаєте про такий вчинок свекрухи?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector